Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шия


Здорові вуха, Здорові зуби, Лікування серця, Після пологів / Пятница, Апрель 27th, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Болить спина в області лопаток? Дізнайтеся чому!

Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шияБагато людей зауважують, що у них Болить спина в області лопаток . Біль, локалізована в цій області, може мати різний характер і бути симптомом різних захворювань. Давайте детальніше розглянемо, що може означати подібний больовий синдром, і як відповісти на питання «Чому розболівся хребет між лопатками?»
Біль у спині між лопатками, а також оніміння, відчуття «плазує мурашок» або заморожене, може бути ознакою будь-якого з наступних захворювань.

Чи варто бити тривогу?

Міжхребетні суглоби і диски, зв’язки хребта, м’язи спини — це і є головні джерела таких болів.

Біль зазвичай виникає локально — в задній частині шиї, іноді може переходити в плечі або голову. Іноді біль в шиї супроводжується якоюсь скутістю шиї, коли навіть сам поворот голови викликає утруднення.

Можливі захворювання

Шийно-грудний остеохондроз. При цій патології спостерігається утиск корінців спинного мозку, через що з’являється почуття дискомфорту і колють болі в шиї, плечолопатковий області. Больовий компонент супроводжується онімінням, різними неприємними відчуттями і посилюється під час руху. Дуже часто неможливо нахилити голову вперед, так як відразу ж виникає біль в грудному відділі хребетного стовпа. Внаслідок защемлення нервів може виникнути кардіальний синдром, і людина буде відчувати тиск в області серця.

Характерною особливістю остеохондрозу є прояв болів під час тривалого перебування в одній позі, після великих навантажень і переохолодження. Для цієї патології не характерна зміна аналізів крові і підвищення температури.

Викликаючи дискогенних радикулопатії.

Іноді такий біль може виникнути при вагітності в результаті перевантаження спини.

У шийному відділі і плечі після сну може з’являтися дискомфорт, який говорить про повільно прогресуючих захворюваннях хребта, поганий подушці або матраці.

Які бувають типи?
    Сильна, гостра, різка, що стріляє; Тягне, ниючий, постійна; Давящая, тупа; Віддає в руку, вухо, ключицю, плече або лопатку.

Сильні болі, що виникає гостро, може прострілювати імпульсами в різні ділянки тіла. Це один з найбільш небезпечних симптомів, який вказує на подразнення нервових волокон якимось захворюванням хребта або нервової системи. Різкі болі в шиї слід тримати на контролі, щоб не пропустити серйозне захворювання.

Остеохондроз

Остеохондроз вважається одним з тих захворювань, які найчастіше викликають даний больовий синдром. Шийний остеохондроз найчастіше виникає у людей, які багато часу проводять з нахиленою головою. В результаті появи хвороби можуть здавлюватися нервові корінці, що виходять з хребетного канал, що є причиною появи болю в плечі або шиї, при цьому біль може поширюватися в лопатку або руку.

Захворювання шиї можуть викликати біль під лопатками

Остеохондроз шийного відділу хребта проявляє себе тупий ниючий біль, яка локалізована нижче потилиці. В результаті іррадіації часто з’являється і біль під лівою лопаткою. Характерним є різке посилення болю при постійному навантаженні на шию або різких поворотах голови у різні боки. Хвора людина часто може прокидатися вранці від болю в шиї. Зустрічаються навіть такі випадки, коли пацієнтові важко повернути руку.

Одним із способів трохи зменшити біль є теплий душ, оскільки біль слабшає в теплі.

Тяжкість і біль в шиї, в груди, переважно зліва, супроводжується печією, посилюється при прийомі їжі, а також в положенні лежачи. При цьому захворюванні верхня частина шлунка або інші органи з черевної порожнини можуть потрапити в порожнину грудної клітини.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Основний симптом туберкульозу — це тривалий, більше місяця, кашель. Мокрота відходить з кров’яними вкрапленнями, температура підвищена, апетит відсутній, спостерігається помітне зниження ваги, слабкість. Під час цієї хвороби пацієнт відчуває ниючі постійні болі в області грудей, вони збільшують свою інтенсивність під час кашлю. Якщо бодай частину симптомів збігається з вищеописаними, слід негайно звернутися до лікаря.

Болем у грудях можуть проявлятися різні онкозахворювання: рак легенів, стравоходу, печінки, молочно залози, підшлункової залози. Характер больових відчуттів може бути різним: толерантні ниючі або гострі до нестерпності, постійні або минущі. При хворобах даного така зазвичай знижується маса тіла, відсутній апетит, спостерігається загальна слабкість.

Болі в поверхневій частині грудей

Болі в шиї можуть бути при Шейном лимфадените — пальпується збільшений хворобливе освіту на шиї, м’яке, «кататися» під пальцями, що супроводжується підвищенням температури. Найчастіше виникає як ускладнення запальних захворювань порожнини рота, ЛОР — органів. Потрібне ретельне обстеження і лікування вогнища інфекції. Лімфаденіт, при прогресуванні розвивається періаденіт, абсцес, при прориві абсцесу флегмона… сепсис.

Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шия

Шийний лімфаденіт при інфекційному мононуклеозі

Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шия

Теги: Причини болю в шиї і між лопаток

Здоров’я суглобів

Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шия

Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шияІснує ряд захворювань, які вкрай важко піддаються діагностиці, якщо в розрахунок брати тільки їх симптоматику. Так, при скаргах пацієнтів на те, що болить хребет між лопатками необхідно провести ретельне обстеження організму, для виявлення справжньої причини хвороби.

Область обстеження досить широка. Біль може бути викликана захворюваннями хребта, м’язів, сухожиль і всіх внутрішніх органів.

Характеристика больових відчуттів

1. Так звані «дивні» відчуття. Пацієнти відчувають поколювання, оніміння, відчуття «бігають мурашок», можливі й судомніпосмикування.

2. Чітко виражена біль, що виникає при русі і в положенні спокою, що носить як короткочасний (пронизливі і стріляючі болі), так і постійний «ниючий» характер.

3. Важливо враховувати область, в якій проявляється біль — посередині між лопаток або сконцентрована на такою. Так, приміром, жовчнокам’яна хвороба має властивість викликати гострі і пронизливі больові «удари» в правих частинах шиї, плеча і лопатки.

Таким чином, розглядаючи область прояви симптомів, лікар може зробити попередні висновки про їх причини та визначитися з дослідження якого органу йому краще почати в першу чергу.

Найчастіші причини виникнення болю між лопатками

1. Травми і несумірні навантаження на хребет . Так, наприклад, у людей, зайнятих важкою фізичною працею і знаходяться довго в одному і тому ж положенні, біль може набувати хронічного характеру — так звані «професійні» болю. Джерелом неприємних відчуттів стануть м’язи, сухожилля і зв’язки, а також передається лопаток напруга хребетного стовпа.

Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шия

2. Захворювання безпосередньо пов’язані з міжлопаткової зоною . Переломи лопатки — можуть легко визначатися при візуальному огляді. Остеомієліти при відкритих кісткових пошкодженнях, захворювання суглобів і руйнування хрящової тканини, перенесені травми грудинной області, грижі міжхребцевих дисків, сколіоз та ін. Також можуть стати джерелом хронічних болів.

3. Гостра міжреберна невралгія . Такі стани дуже болісні для хворих. Біль то виникає, то зникає, «стріляє» в область між лопатками і під них. Може носити «оперізуючий» характер, викликати оніміння м’язів, коли людина не може зітхнути. Вона, як правило, не має схильності локалізуватися тільки в межлопаточной області.

4. Остеохондроз шийного відділу викличе иррадирующие болю, які посилюються при фізичних навантаженнях. Характерним для цих болів є так зване «блукання» # 8212; з лопаток в руки і навпаки. Інфаркт міокарда спровокує різку паралізує біль, як в грудини областях, так і в спині, а саме під лівою лопаткою.

5. Виразкова хвороба шлунка. Болі мінливі за ступенем вираженості, можуть проявлятися іноді тільки при ускладненнях, пов’язаних з виразкою. Крім лопаток зачіпають грудний відділ.

6. Запальні захворювання жовчного міхура і нирок . Завдяки проведеним аналізам крові, вчасно розпочате лікування швидко знімає небажані симптоми, які в основному виявляються під правою лопаткою.

7. Психологічні захворювання . Такі болі важко піддаються лікуванню. Видимих джерел захворювання практично немає. А процес психологічного відновлення часто вимагає тривалого часу. При переживанні будь-якого стресу, пацієнт іноді втрачає здатність піднятися з ліжка через почуття «заклинювання» спинний області.

Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шия8. Причиною таких симптомів також може стати вагітність . особливо на пізніх термінах. Як правило, болі зникають після пологів, коли припиняється збільшене навантаження на хребетний відділ жінки.

Лікування призначається з прийому знеболюючих препаратів і призначення повного обстеження з використанням аналізів крові, ЕКГ, рентгену та ін. Обов’язкових в цьому випадку дій.

Поряд з правильно підібраними препаратами вкрай важливим стає виконання хворим простих правил з надання допомоги самому собі.

Болить хребет між лопатками — лікуємо разом з лікарем

    Регулярне обстеження внутрішніх органів — хвороба краще попередити, а не лікувати. Здоровий спосіб життя — правильне харчування і відмова від шкідливих звичок. Бережімо хребет — основу нашого життя в цілому і руху зокрема. Обов’язкові заняття лікувальною гімнастикою. Нехай це ще не стане зарядкою вранці, а для початку буде відмовою від сидячого способу життя і частими прогулянками на свіжому повітрі. Бережімо нервову систему # 8212; в організмі все взаємопов’язано.

З варіантами лікувальної гімнастики можна ознайомитися тут.

Для того щоб позбутися від болю в області лопаток, необхідна кваліфікована допомога фахівця. До таких лікарів можна віднести травматолога, невролога, ревматолога, кардіолога і ін.

Самолікування може призвести до збільшення захворювань, які є справжніми причинами погіршення стану хворого.

Хворий поза стінами лікарні не зможе визначити, боляче чи у нього серце або все справа тільки в малорухливому спосіб життя. У деяких особливо запущених випадках діагноз ставиться, жаль, занадто пізно.

Можливо вам будуть цікаві і ці статті:

З’явилися біль у шиї, що віддають під лопатку

Регулярно займаюся фізичними вправами, м’язи спини натреновані і сильні. Несподівано з’явилися болі в шийному відділі, віддають під праву лопатку. Стала займатися плаванням по годині двічі на день щодня. Болі в шиї посилилися. З ранку особливо сильні. Роблю ранкову гімнастику для шиї — не допомагає. Що порадите?

Тетяна, Іваново, Росія, 39 років

Відповідь:

Болить хребет від шиї до лопаток. Якщо болить шия

Плужник Олена

Майстер — інструктор ЛФК

Вправи вправам ворожнечу! Як в російській мові існує правопис, так і у виконанні вправ існують правила і заборони. Шийний відділ хребта — найвразливіша. Я не знаю, які ви робите вправи і як ви їх виконуєте, але факт появи болю про це говорить дуже красномовно. Ще одна ваша помилка в тому, що в басейні ви плаваєте з переразгібом в шиї (ви ж плаваєте не в положенні стоячи або під водою, де шия залишається прямий), і потім, в воді йде посилене переохолодження і так запалених тканин. Басейн знімає напругу, втому і розвантажує спину, але не вирішує проблем з хребтом, час плавання працюють тільки руки і ноги, і все, м’язи тулуба практично не включаються в роботу, тим більше при полегшеному вазі тіла. Недостатньо мати сильні м’язи спини, потрібно мати ОДНАКОВО сильні м’язи передньої, задньої і бічних поверхонь тулуба, в тому числі і шиї! а дисбаланс, навіть незначний, можливо викликати перекіс в конструкції хребта. Навіть хороші вправи, але! виконувані технічно неправильно, можуть не зміцнювати конструкцію, а шкодити. Я намагаюся вам докладно пояснити, тому що ви — залучений до здорового способу життя людина, і вам потрібно тільки знайти потрібні вправи і виконувати їх технічно правильно, і всі проблеми легко вирішаться, т. Е. Зрозуміти помилки і виправити їх. Щоб зняти запалення і біль, використовуйте Кена гель і мазь Хондроксид, і ще, треба лежати на аппликаторе Кузнєцова або Ляпко, зробити валик з подушки і лежати по 20-30 хв 2 рази в день. Вправи для хребта і шиї можна знайти на моєму сайті в розділі тренінги (клацніть на моє фото).

З повагою, Плужник Олена.

Наступне питання рубрики

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...