Чи небезпечна аритмія серця і як її лікувати. Як лікувати біль у серці


Лікування серця, Овуляція, Підвищений тиск, Триместри / Вторник, Май 22nd, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Аритмія серця, чим небезпечна і як правильно її лікувати.

Ті люди, які коли-небудь мали або мають на даний момент проблеми з серцем і його системою, напевно чули про явище аритмії. Дана патологія проявляється в порушенні нормального серцебиття, різкого зниження або збільшення ритму серцевих скорочень, що веде до інших неприємних наслідків і погіршення здоров’я.

Так чи можна в цілому сказати, чим небезпечна аритмія серця, і наскільки серйозні ризики для здоров’я будуть від неї? Якщо людське серце працює в нормі, тоді його ритм характеризується як синусовий, а частота скорочень оптимальна.

При зміні темпу і ритму серцевої діяльності спостерігається відхилення, яке прийнято називати аритмією. Якщо це явище носить природний характер, коли проявляється в молодому віці і при фізичних навантаженнях, ніякої шкоди здоров’ю воно не несе, оскільки тимчасове і швидкоплинне.

Чи небезпечна аритмія серця і як її лікувати. Як лікувати біль у серці

Якщо ж розглядати аритмію як патологію, тоді цей процес небезпечний для людського здоров’я, особливо якщо не вжити вчасно профілактичні або лікувальні заходи.

Які бувають патології

Можна виділити чотири типи даного патологічного явища:

миготлива; синусова; серцева блокада; екстрасистолія.

Кожен з перерахованих типів характеризується своїми специфічними ознаками і факторами, а також має конкретну ступінь тяжкості. Тоді можна буде об’єктивно судити, чи небезпечна аритмія серця, і якісь її наслідки для вашого здоров’я, щоб вчасно пройти лікування і повернути своєму організму силу, бадьорість і активність.

Миготлива аритмія виражається в формі хаотичних і безладних скорочень, через що порушується нормальний серцевий ритм. Як результат може розвиватися інфаркт або навіть напади інсульту.

Аритмія як серцеве захворювання несе в собі чималу дозу небезпеки і дискомфорту, а також змушує постійно турбуватися за стан свого організму.

Будь-яке відхилення від встановленого режиму може спровокувати погіршення стану вашого здоров’я, внаслідок чого підвищується ризик смертельної небезпеки для людини.

При будь-якого ступеня або прояві серцевої аритмії може відчуватися слабість у тілі, нудота і блювотні позиви, болить і паморочиться голова, проявляються больові спазми в грудній області.

Незважаючи на тяжкість і серйозність синусової аритмії. вона все-таки може бути безпечною для здоров’я, якщо дотримуватися правильного режиму, але не варто випускати з уваги той факт, що така патологія свідчить про порушення природних процесів кровообігу.

Якщо говорити про серцеву блокаду як одному з видів аритмії, тоді тут вже виникають більш серйозні наслідки у вигляді мозкової ішемії.

Екстрасистолія є передумовою до розвитку тахікардії, дисфункції серцевої діяльності, оскільки частота перевищує 200 ударів в хвилину, а, значить, наш головний орган відчуває серйозну навантаження, яка провокує ризик смертельного результату або просто гострих серцевих захворювань.

Хвилеподібний принцип

Оцінити небезпека аритмії серця не можна однозначно, оскільки вона проявляється хвилеподібно, що тільки підсилює стан невизначеності для оцінки та діагностування даної хвороби. Хвилеподібний принцип полягає в тому, що напади відбуваються періодично, настає кров’яний голодування, а це, безсумнівно, згубно для серцевої діяльності, так само як і для всього організму в цілому. В першу чергу страждає нервова система, головний мозок, органи дихання.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Згодом загострення аритмії розвиваються патології незворотного дії, які вже не піддаються лікуванню, а тільки прискорюють настання летального результату.

Аритмические напади спонтанні і несподівані, ніколи неможливо передбачити, коли він станеться, наприклад, коли ви будете гуляти з собакою або їхати в машині на роботу.

Огляд про хвороби

Для наочного уявлення інформації та ефективного розуміння її суті є відео # 8212; чим небезпечна аритмія серця, де ви зможете подивитися повноцінний огляд про хвороби, її особливості, рекомендації лікарів про правильне лікування і веденні свого способу життя, що і дозволить захистити організм від непотрібних ризиків.

Чим раніше ви зможете почати лікування, тим швидше досягнете позитивного результату і відновити своє здоров’я. Хворобу легше перемогти на ранній стадії, хоча і в процесі її гострого розвитку можна швидко вилікуватися.

Причини і наслідки

Чи небезпечна аритмія серця і як її лікувати. Як лікувати біль у серці

Діагностика при аритмії серця

Чому виникає аритмія, і що є явним фактором порушення її діяльності? Можна виділити кілька причин:

    Через серцеві порушень, коли серце з народження вже має деякі патології або відхилення, наприклад, ішемію, міокардит, ризики серцевої недостатності; через вплив різних токсичних препаратів — тютюну, спирту і алкоголю, наркотичних препаратів; через надлишок або гострої нестачі мінералів — калію і кальцію; через медикаментозного втручання, коли застосовують спеціальні таблетки і стимулюючі речовини.

Аритмія буває декількох видів:

    Синусова — тут виділяють тахікардію, дихальну і не дихальних аритмію; миготлива (фібриляція).

За явним симптомів хвороби ви зможете визначити, наскільки небезпечна ця патологія, а також вжити відповідних лікувальних і профілактичних заходів.

Наступ аритмії можна визначити за такими ознаками:

слабкість в організмі; головні болі і кружляння; погіршення самопочуття; відчуття непритомності; плутане серцебиття.

Природна аритмія виявляється у людей молодого покоління, і цей процес нормальний, оскільки викликаний впливом фізичних навантажень. Вона триває недовго, а потім серце знову приходить в норму.

Якщо говорити про лікування патологічної аритмії, тут вже слід орієнтуватися саме за ступенем тяжкості і типу захворювання, оскільки підбирається відповідний курс лікування.

Аритмія-це небезпечно для життя?

Isok Штучний Інтелект (147454) 7 років тому

Аритмія — порушення ритму серцевих скорочень за частотою, регулярності, джерела ритму.
Аритмії ділять на:
аритмії c сприятливим прогнозом і
Жизнеугрожающие.
Тільки кардіолог може визначити ступінь небезпеки аритмії!
Деякі аритмії є реакцією серця на патологію інших органів і систем, на прийом алкоголю, куріння, на лікарські препарати. Для призначення адекватного лікування необхідно визначити вид аритмії — тобто зафіксувати її на ЕКГ.
Лікування аритмії в медичному центрі «Столиця» передбачає можливість цілодобового зв’язку з лікарем, дистанційного кардіомоніторингу. Ви будете відчувати постійну підтримку кардіологів, перебуваючи вдома, на роботі, на дачі і навіть за кордоном.

Все це гарантує високу якість життя:

Нормалізація ритму або значне уражень нападів аритмії
Здоровий сон
Хороша переносимість звичних фізичних навантажень
Впевненість в інтимній сфері життя
Радість і спокій близьких людей
Нормальний ритм. Тахікардія. Брадикардія.
У серці існують особливі клітини, здатні самостійно виробляти електричний імпульс. Під впливом електричного імпульсу серце скорочується. Клітини, які виробляють імпульс, називають водієм ритму. У нормі водієм ритму є синусовий вузол, розташований в стінці правого передсердя, тому нормальний по джерелу походження серцевий ритм називають синусовим. Нормальна частота серцевих скорочень в стані спокою у дорослої людини становить 55-80 в хвилину. Синусовий вузол знаходиться під управлінням вегетативної нервоной системи і дуже чітко реагує на всі потреби організму.

Якщо синусовий вузол не працює належним чином, можливі наступні варіанти аритмій:

— частий регулярний синусовий ритм або «синусова тахікардія»;

— рідкісний регулярний синусовий ритм або «синусова брадикардія»;

— нерегулярний синусовий ритм або «синусовааритмія»;

Слід зауважити, що частий або рідкий синусовий ритм можуть бути проявом норми. Наприклад, при фізичному або емоційному навантаженні серце скорочується частіше. У спортсменів з-за високої тренованості серцево-судинної системи пульс в нормі може бути рідкісним — 35-40 уд. в хв. Багато лікарські речовини впливають на серцевий ритм, можуть викликати його уражень або почастішання.

Водієм ритму можуть бути також клітини, розташовані в передсердях, передсердно-шлуночкової вузлі, в шлуночках. Наприклад, термін «передсердний ритм» означає, що водій ритму розташований в передсердях, але не в синусовому вузлі.

Види аритмій
Аритмії внаслідок порушення частоти серцевих скорочень:
Тахікардія — часті скорочення серця (більше 100 ударів в хвилину);
Брадикардія — рідкісні скорочення серця (менше 55 ударів в хвилину).
Аритмії внаслідок зміни джерела водія ритму:
Передсердні аритмії (наприклад миготлива аритмія);
Атріовентрикулярна аритмії;
Шлуночкові аритмії.
Аритмії внаслідок порушення регулярності появи чергового скорочення:
Передчасні скорочення (екстрасистоли);
Запізнілі скорочення (внутрішньосерцеві блокади).
Аритмії через походження:
Органічні (виникають на тлі захворювання серця);
Функціональні (виникають на здоровому серці).
Аритмії за прогнозом:
Сприятливі (що не загрожують життю і здоров’ю пацієнта)
Чи не сприятливі (високий ризик важких ускладнень — раптова зупинка кровообігу, аритмогенного шок, набряк легенів, ішемічний інсульт, інфаркт міокарда, тромбоемболії).

Джерело: канд. фарм. наук

Будур Мислитель (7233) 7 років тому

Способи лікування аритмії серця

Організм людини відчуває періодичні напади кисневого голодування, а це згубно відбивається на органах і системах. Починаються незворотні патологічні процеси, які можуть закінчитися летальним результатом.

2. Лікування та препарати

Лікувати аритмію повинен тільки лікар після проведеного діагностування та визначення типу аритмії, а точніше в якій ділянці виявлено патологію і під впливом яких чинників виникло дане патологічний стан.

Мета лікування аритмії — усунути першопричину її виникнення і відновити правильний синусовий ритм серця. А також необхідно зменшити її прояв, усунути можливі наслідки і провести профілактику ускладнень аритмії.

Існує два основних методу лікування аритмії:

    Медикаментозне лікування; хірургічна операція.

3. Медикаментозне лікування

Цей спосіб лікування передбачає призначення і прийом протиаритмічних лікарських засобів, яких існує 4 класу:

Протиаритмічних препаратів

    Верапаміл. Дигоксин. Аденозин — призначаються для усунення аритмій передсердних. Дизопірамід, Лідокаїн, Мікслетін — необхідні при аритміях шлуночкових. Пропафенон. Аміодарон. Флекаїнід — застосовують при аритміях передсердних і шлуночкових.

Чи небезпечна аритмія серця і як її лікувати. Як лікувати біль у серці

Найбільш часто використовуваний і ефективний препарат — це Аміодарон (Кордарон). Застосовується практично у лікуванні всіх видів аритмії. Є препаратом вибору при аритмії з інфарктом міокарда і серцевою недостатністю. Протиаритмічна активність проявляється через 10 хвилин після внутрішньовенного введення.

Найчастіше після закінчення двох тижнів після виникнення аритмії, Кордарон приймають всередину, поступово знижуючи дозу до підтримуючого рівня, продовжуючи приймати і далі.

Протипоказання до його застосування: пульс менше 50 ударів в хвилину (брадикардія), бронхіальна астма, блокада серця (атріовентрикулярна АВ блокада), хвороби щитовидної залози і вагітність.

Бета-адреноблокатори

Дана група лікарських засобів характеризується антиаритмическим і гіпотензивну (знижує артеріальний тиск) ефектом. Бета-блокатори знижують частоту серцевих скорочень, перешкоджаючи розвитку серцевої недостатності.

Протипоказано їх застосування в разі хронічних захворювань органів дихання і при бронхіальній астмі, так як вони можуть викликати напад задухи.

До цих препаратів належать:

Глікозиди серцеві

Це лікарські препарати, які збільшують скоротливу здатність серцевого м’яза і нормалізують кровообіг, зменшуючи навантаження на серце.

До гликозидам відносяться:

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...