Гіпертонічна хвороба iii ст iii. Як лікувати гіпертонічну хворобу


Вагітність, Догляд за дитиною, Лікування серця / Понедельник, Январь 15th, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Завдання 28. Гіпертонічна хвороба III СТАДІЇ

Вагітна Щ. 30 років, доставлена ​​в пологовий будинок 17 липня в екстреному порядку машиною швидкої допомоги на ношах з приводу гестозу. Скарги на головний біль, шум у вухах, слабкість, блювоту З анамнезу. Статеве життя з 29 років. Менструальної функції не порушена Вагітність перша Остання менструація 20 січня.

Перебуває на обліку в жіночій консультації з 10 тижнів вагітності, спостерігалася регулярно Вагітність ускладнилася раннім гестозом — блювотою вагітної легкого ступеня тяжкості. Лікувалася амбулаторно.

У терміні 13-14 тижнів спостерігалося підвищення артеріального тиску до 160/90 мм рт. ст. головні болі, носові кровотечі З цього приводу лікувалася в терапевтичному відділенні протягом 3-х тижнів. Виписана в задовільному стані з заключним діагнозом: гіпертонічна хвороба III ст. У терміні 20-22 тижні знову з’явилися головні болі. З 24-25 тижнів діагностовано гестоз, від стаціонарного лікування відмовилася. Протягом місяця не обстежилася, що не лікувалася, жіночу консультацію не відвідувала.

17 липня стан погіршився, посилилися головні болі (більше у скроневих областях), слабкість, була одноразова блювота. Звернулася на ССП, на носилках транспортована в стаціонар III ступеня ризику.

Спадковість обтяжена на гіпертонічну хворобу у батька. Алергологічний анамнез не обтяжений.

Status praesens. Стан важкий Шкірні покриви фізіологічної забарвлення. Набряки гомілок, передньої черевної стінки. У легенях дихання везикулярне Патологічних шумів не виявлено Аускультативно: тони серця ясні, ритмічні, акцент 2 тону на аорті. АТ 150/90 і 160/100 мм рт. ст. Ps 98 в хв.

Status obstetricus. Розміри таза 26-28-31-21 см. Матка в підвищеному тонусі. У дні матки щільна округла частина плода. ВДМ 35 см, ОЖ 100 см. Положення плода поздовжнє. Предлежит м’яка, об’ємна частина плоду, рухома над входом в малий таз. Спинка зліва, спереду. Серцебиття плоду приглушено, ритмічне, 156 уд / хв, зліва вище пупка.

Піхвові дослідження. При. огляді: зовнішні статеві органи сформовані правильно.

Per speculum; шийка матки циліндричної форми, чиста, цианотичная, зовнішній зів округлої форми. Виділення молочні, помірні.

Per vaginam: шийка матки вкорочена до 2 см, середньої щільності, розташована по провідного осі таза.

Цервікальний канал проходимо для пальця Пальпируется м’яка передлежачої частина плоду, притиснута по входу в малий таз Мис не можна досягти. Плодовий міхур цілий Діагноз? Тактика? Помилки лікаря жіночої консультації?

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Діагноз основний Вагітність 34 тижні Тазове передлежання.

Поздовжнє положення, перша позиція, передній вид. Ускладнення — Поєднаний гестоз на тлі гіпертонічної хвороби III стадії. Прееклампсія Внутрішньоутробна гіпоксія плода Загрозливі передчасні пологи

Дану вагітну необхідно лікувати в умовах анестезіологічного відділення. Дострокове розродження шляхом операції кесаревого розтину за сумою відносних показань.

— внутрішньоутробна гіпоксія плода;

— гіпертонічна болезнб III стадії, будучи протипоказанням до виношування вагітності, служить відносним показанням до розродження шляхом операції кесаревого розтину

Помилки лікаря жіночої консультації

Стан даної жінки є підсумком неправильного ведення цієї вагітності лікарем жіночої консультації.

Гіпертонічна хвороба III стадії є протипоказанням до виношування вагітності, оскільки при цій стадії часто виникають ускладнення, які загрожують стану матері і плоду, як і в даній ситуації

План ведення цієї вагітності?

Після взяття на облік, в I триместрі показана госпіталізація в терапевтичне або кардіологічне відділення, або в спеціалізований по серцево-судинної патології акушерський стаціонар для обстеження, встановлення точного діагнозу і вирішення питання про можливість виношування вагітності

В даному випадку вагітність необхідно було перервати, т к. Гіпертонічна хвороба III стадії є показанням для переривання вагітності методом медичного аборту (в I триместрі)

У разі відмови жінки від переривання вагітності, виношування її має здійснюватися в спеціалізованому стаціонарі під пильним наглядом терапевта (кардіолога) Своєчасна профілактика, діагностика та лікування поєднаної гестозу, передчасного відшарування нормально розташованої плаценти, гіпоксії плода, затримки розвитку плода і інших ускладнень з боку матері та плода

ІХС: гострий трансмуральний переднебоковой інфаркт міокарда; гіпертонічна хвороба III ст. ризик IV, ожиріння II ст; СН IIА

I. Паспортна частина:
П. І. Б. Х Х Х
Дата надходження: 27.02.2004 р
Пол: жіночий
Вік: 44 р дата народження: Х. Х.19Х р
Професія та місце роботи: кондуктор, Автопарк №Х
Місце проживання: м Х, вул. Х, д. Х — кв. Х
Діагноз при поступленні: ІХС: гострий передньо інфаркт міокарда;
фон. діагноз: Гіпертонічна хвороба III ст. ризик IV, ожиріння II ст.
Клінічний діагноз: ішемічна хвороба серця: гострий трансмуральний переднебоковой інфаркт міокарда;
фон. діагноз: Гіпертонічна хвороба III ст. ризик IV, ожиріння II ст. Ускладнення: СН IIА

II. Скарги при надходженні: на болі стискаючого характеру за грудиною, иррадиирующие в ліву руку, тривалістю понад 30 хвилин (некупирующейся нітрогліцерином); загальну слабкість; відчуття браку повітря, страху смерті; головний біль; підвищене потовиділення.

III. Anamnesis morbi: Протягом тривалого часу (близько 10 років) страждає на гіпертонічну хворобу (зазначає епізоди головних болів, запаморочення, миготіння «мушок перед очима», швидку стомлюваність), з максимальними підйомами систолічного артеріального тиску до 220 мм рт. ст. Регулярного лікування не проводилося. Раніше проявів ІХС не було. Протягом останнього тижня стала відзначати болі за грудиною тривалістю близько 1 хв. Болі виникали після фізичного навантаження і зникали в спокої самостійно, нітрогліцерин і аналогічні препарати хвора з метою купірування нападів не приймала. 27.02.2004 р о 12.00 хвора перебувала на роботі, в стані спокою (фізичних і емоційних навантажень не було) з’явилися тиснуть, пекучі болі за грудиною, иррадиирующие в ліву руку, тривалістю понад 30 хв, слабкість, відчуття браку повітря, страху смерті, головний біль, підвищився потовиділення. Колегами була викликана бригада швидкої мед. допомоги. Хвору з діагнозом ІХС: гострий інфаркт міокарда доставили в приймальне відділення КДБ №20, де вона була оглянута лікарем-кардіологом і госпіталізована з діагнозом «ІХС: гострий передньо інфаркт міокарда».

IV. Anamnesis vitae: народилася в селі Х Х району Х краю, Х. Х.19Х р доношеним дитиною, в повній сім’ї. Росла і розвивалася відповідно статтю і віком. Закінчила 8 класів середньої освітньої школи с. Х. З 1977 року навчалася в торговельному училище м Х за фахом «товарознавець». З 1977 р проживає в м Х. З 1981-1989 рік працювала в магазині продавцем, з 1989-1997 зав. відділом. З 1998 року працює в автопарку № Х кондуктором. Матеріально-побутові умови в дитинстві і на даний момент задовільні. На свіжому повітрі буває рідко, веде малорухливий спосіб життя.
Перенесені раніше захворювання: з 1994 р — гіпертонічна хвороба. Туберкульоз, венеричні, онкологічні, нервові, психічні, дитячі інфекційні захворювання, епілепсію, глистяні інвазії, гепатит, травми заперечує.
Перенесені раніше операції: # 8212;
Гінекологічний анамнез: кількість вагітностей — 5, пологів — 2, аборти — 3 (медичні) менструальний цикл — 28 днів, менструації регулярно, дата останньої — 10.02.04 р
Алергологічний анамнез: алергічні реакції на пил, пилок рослин, шерсть тварин, лікарські препарати, побутову хімію заперечує.
Анамнез ВТЕ: з дня госпіталізації (27.02.04 р) на лікарняному листі.
Гемотрансфузійних анамнез: переливань крові не було.
Сімейний анамнез: одружена, 2 дітей.
Шкідливі звички: не курить, алкогольсодержащей напоями не зловживає.
Трудовий анамнез: на роботі помірні фізичні навантаження (працює сидячи).
Спадковість: не обтяжена.

18+

Сайт може містити контент, заборонений для перегляду особам до 18 років.

Додаткові розділи:

Використання матеріалів

Текстові матеріали, розміщені на даному сайті, захищені законом про авторські та суміжні права та можуть бути використані третіми особами в мережі Інтернет повністю чи частково лише за наявності активного гіперпосилання на першоджерело — www. webmedinfo. ru.

Попередження

Інформація про захворювання, їх симптоми і методи лікування опублікована на сторінках сайту www. webmedinfo. ru виключно в ознайомлювальних цілях. При виявленні подібних ознак настійно рекомендуємо негайно звернутися до фахівців.

Розкажіть про нас:

Контактна інформація

Адреса: 109316, м. Москва, Остапівська пр-д, д. 5. стор. 6. (БЦ «Контакт»).
Телефон: +7 (985) 448-01-04

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...