Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини


Вигодовування, Догляд за дитиною, Лікування серця, Триместри / Четверг, Май 24th, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Лікування отиту у дитини # 8212; поради Комаровського

Отитом є захворювання, що виникає в результаті запалення вуха. Більшість випадків отиту пов’язане із запаленням середнього вуха, але зустрічається також і внутрішній отит (або лабіринтит), а також зовнішній отит, який обумовлений запальними процесами в зовнішньому слуховому проході і зачіпає вушну раковину. Причинами виникнення отиту є патогенні, що потрапляють в організм дитини, в першу чергу бактерії. Ускладнення можуть викликати також віруси і грибки.

Що таке отит

Часте виникнення цього захворювання у дітей може бути обумовлено особливостями будови слухового апарату. У дитини, на відміну від дорослого, коротше і ширше евстахиева труба, що з’єднує порожнину внутрішнього вуха з горлом.

Відповідно, інфекція з носа легко може проникнути в вухо. Тому так важливо своєчасно і правильно лікувати у дітей нежить. А якщо у дитини є хронічні інфекції в носо — і ротоглотці, такі як тонзиліти і синусити, то він автоматично потрапляє в групу ризику.

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Наявність запалення аденоїдів, коли здавлюється євстахієвої труби, часте шмигання носом під час плачу — все це також може сприяти запальним процесам. Отит може з’являтися і на тлі зниження імунітету, частих переохолоджень і дії протягів, особливо якщо у дитини після купання в вушках залишається вода.

Симптоми

Основними симптомами отиту є біль, а також порушення слуху. При запаленні зовнішнього вуха можна побачити фурункули, вугри, прищі, почервоніння, а в разі грибкової інфекції — і лущення шкіри або інші ознаки грибкового ураження. Певні проблеми через скрутне доступу можуть викликати гнійничкові освіти в слуховому проході.

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Якщо у дитини середній (катаральний) отит, а це найбільш часті випадки, спостерігаються вушний шум, зниження апетиту, болю, як у вухах, так і в різних частинах голови, зниження слуху. Також характерним симптомом є висока температура. Катаральний отит найчастіше трапляється у дітей грудничкового віку через особливості анатомічної будови голови у дітей. Якщо це захворювання з серозним запаленням, то біль буде різкою. Як правило, спостерігається також загальне нездужання, слабкість. При гнійному отиті різкі болі тривають до тих пір, поки не проривається барабанна перетинка і гній НЕ витече назовні, при цьому різко знижується слух.

Лабіринтит супроводжується несподіваною втратою слуху, запамороченнями, нудотою і втратою рівноваги. Цей вид отиту, є ускладненням середнього отиту або виникає при важкій загальної інфекції у дітей. Слід зазначити, що часто при цьому захворюванні підвищується температура, виникає головний біль, що є характерними симптомами простудних захворювань.

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Ексудативний отит є ускладненням катарального і характеризується наявністю ексудату в середньому вусі при відсутності болю і збереженні цілісності барабанної перетинки.

Як розпізнати отит

Якщо дитина достатньо доросла і може пояснити, що у нього болить вушко, то батьки або вихователі, відповідно, можуть припустити, що мають справу з отитом. Дитині грудного віку поставити діагноз до появи доктора досить складно. Але якщо уважно поспостерігати за хворою дитиною, то можна відзначити, що він неспокійний, кричить, крутить голівкою, може хапатися ручкою за вушко (у віці після трьох місяців), відмовляється їсти або відригає, може порушуватися сон.

Доктор Комаровський рекомендує простий спосіб діагностики отиту, який можна застосувати для дітей будь-якого віку. Всі бачили і знають хрящової виступ на передній частині вушної раковини. Цей виступ називається козелок. Доктор Комаровський радить злегка натиснути на цей виступ. При натисканні на козелок біль посилюється, що, відповідно, викликає у відповідь крик і плач дитини.

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Лікар-отоларинголог при огляді за допомогою спеціального дзеркала або отоскопа бачить відповідні зміни барабанної перетинки у вигляді усіченого світлового конуса, серозний або гнійний випіт, а також перфорації барабанної перетинки. Таким чином, він визначає види отитів (катаральний або гнійний), кількість накопиченої в барабанної порожнини рідини, а, відповідно, може вибрати схему лікування і необхідні медичні препарати.

Лікування

Перш ніж почати лікування, необхідно звернутися до лікаря. Якщо дитина викликає сильне занепокоєння, перш за все, при перших симптомах захворювання проведіть діагностування отиту за порадою доктора Комаровського. Якщо підозри підтвердяться, то необхідно закапати ніс судинозвужувальними краплями. Краплі повинні бути тільки дитячого призначення, а не дорослого. Всілякі спреї для дітей не підходять і їх використання доктор Комаровський не радить.

Краплі допоможуть зняти запалення і надалі полегшити протікання лікування. Що-небудь закопувати в вуха доктор Комаровський не рекомендує до тих пір, поки не буде проведений огляд лікарем. При сильних болях можна дати легкі знеболюючі засоби.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Також доктор Комаровський відзначає, що лікування отиту займає тривалий час. Ні в якому разі не можна переривати лікування, так як це загрожує рецидивами.
І, звичайно, доктор Комаровський нагадує, що не можна забувати про профілактику. При перших появи симптомів простудного захворювання необхідно відразу приступити до його лікування. Запущена застуда може послужити причиною виникнення отиту. Профілактика може зберегти здоров’я вашої дитини, а вам збереже нерви, час і кошти.Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Своєчасне і правильне лікування отитів у дітей на ранніх етапах дозволяє попередити подальший розвиток захворювання і його перехід від катаральної в гнійну форму, а гострого процесу в хронічний. Серед найбільш популярних антисептиків для дитини грудного віку, що застосовуються при лікуванні отиту — альбуцид.

Використовують також отипакс (вушні крапельки, що з’єднують в собі знеболювальні та протівововспалітельние властивості), розроблених для дітей різного віку. Для лікування супутнього нежиті у дітей рекомендують користуватися препаратами, що мають не просто судинозвужувальний, але комбінований протизапальний ефект, наприклад, рінофломіціл, Синупрет. Для немовлят на першому місці залишається виброцил, що з’єднує антигістамінний і судинозвужувальний компоненти.

Внутрішні отити лікуються тільки в умовах спеціалізованого стаціонару, при цьому використовуються противомикробная, протизапальна та дегідратаційних терапія. При необхідності застосовуються і оперативні дії. Якщо порушена цілісність барабанної перетинки, від вушних крапель потрібно відмовитися. У разі, якщо після загоєння перетинки при її дефектах або розривах утворюються великі рубці і спостерігається значне зниження слуху, рекомендують проведення тимпанопластики.

Відео «Отит — Школа доктора Комаровського»

У дитини захворіло вухо. А раптом це отит? Які ознаки отиту? Як його лікувати? Чому одні хворіють отитом часто, а інші і зовсім не стикалися з ним? На всі ці питання відповість доктор Комаровський.

Отит у дитини: лікування | Комаровський

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Як діагностувати отит у дитини: лікування (Комаровський стверджує, що воно повинно бути симптоматичним) визначається, виходячи з форми ураження слухового проходу. Отитом називають запалення одного з відділів вуха.

Найчастіше доводиться мати справу з запалення середнього вуха . При відсутності належного лікування дане порушення може привести до серйозних ускладнень.

Отит: симптоми

Перш ніж визначити лікування отиту у дитини, Комаровський радить розібратися з симптомами цього захворювання, щоб виключити можливі помилки в постановці діагнозу. До основних симптомів можна віднести:

    стріляючий біль у вусі, порушення слуху, гнійні виділення (при гнійної формі).

Визначити отит у дитини не завжди вдається, особливо якщо малюк занадто малий, щоб розповісти про свої відчуття і поскаржитися на погане самопочуття. Якщо у батьків виникають сумніви щодо стану дитини, визначити чи є у нього отит чи ні, можна в такий спосіб: необхідно натиснути на козелок вуха. У нормальному стані ця дія не заподіє дискомфорту дитині. При наявності запалення малюк відчує відчутний біль і дасть про це знати криком або плачем.

Форми отиту

Визначити вид і стадію захворювання можна шляхом огляду барабанної перетинки. Виділяють наступні форми отиту:

    Середній отит — запалення середнього вуха, виникає на тлі простуди, зустрічається у дітей від 2 до 5 років; ексудативний отит — запалення середнього вуха з утворенням рідини. Також відомий, як серозний отит; адгезивний середній отит # 8212; характеризується наявністю рубців на барабанної перегородці, для усунення захворювання рекомендований пневмомассаж. При неефективності консервативних методів використовується хірургічне лікування; гнійний отит — супроводжується рясним виділенням гною. Загрожує ускладненнями у вигляді холестеатоми, сепсису, парезу лицьового нерва.

Комаровський про лікування отиту у дитини

Методи лікування отиту у дитини можуть здивувати батьків. Зокрема, для зняття набряку слизової оболонки євстахієвої труби використовують назальні судинозвужувальні препарати. Їх застосовують традиційним способом — закопуючи в ніс. Комаровський зазвичай висловлюється проти подібних засобів. Але судинозвужувальні препарати, які неефективні при застуді, будуть корисні при отиті . Комаровський вважає обов’язковими атрибутами лікування отиту у дитини антисептичні препарати, які вводяться в слуховий отвір. Якщо ж сталося так, що осип голос у дитини. то вже будуть потрібні додаткові зусилля.

При сильних болях призначаються анестетические препарати. Комаровський попереджає, що прогрівати запалене вухо не можна. Сухе тепло використовується тільки за призначенням лікаря і при відсутності ускладнюють факторів.

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Педіатр впевнений, що всі хвороби у дитини виникають через однієї і тієї ж причини — неправильної навколишнього оточення. Отит, як правило, не виникає сам по собі. Йому передують захворювання інфекційного характеру, які послаблюють імунітет і нерідко супроводжуються ускладненнями. Отит можна назвати якраз одним з таких ускладнень.

Профілактикою отиту і всіх респіраторних захворювань можна вважати створення оптимальних умов для дитини, до яких відносяться:

    температура в приміщенні 18-20 ° С, чистота, вологість в діапазоні 50-70%.

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Помилкою багатьох батьків є надмірне укутування дитини і відмова від щоденних прогулянок. Забороняти дитині гуляти недоцільно. Відмовлятися від свіжого повітря можна тільки при наявності температури і поганого самопочуття. Безумовно, дитині не слід проявляти надмірну фізичну активність, яка може привести до рясного виділення поту, що особливо небажано в холодну пору року. Але спокійні прогулянки на свіжому повітрі за умови гарної погоди принесуть дитині тільки користь.

Комаровський звичайно крутий дядько і багато корисного про здоров’я дитини написав. Але з отитом жарти погані, тому як мінімум самодіагностикою не варто займатися. У сина недавно був отит, я б напевно навіть не зрозуміла б, що це за біда. Синочок всього 1,5 року, розповісти сам, де що і як болить не може. А захворіли як водиться акурат під вихідний день # 8212; в ніч на суботу. Добре Хелікс прямо поруч з будинком є, а там є педіатрт. Сходили, все дізналися, почали лікуватися. А так довелося б швидку викликати і можливо взагалі б в лікарню загриміли

Залиште коментар

Всі тексти, розміщені на цьому сайті, є оригінальним авторським продуктом, захищеним законом про авторські права. Передрук текстів статей вітається при вказівці прямий, не закрите для індексації пошуковими роботами, посилання на джерело http: // zhenskij-sajt-katerina. ru / otit-u-rebenka-lechenie-komarovskij /

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Постановка зігріваючого компресу на вухо дитині

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Біль у вусі у дитини

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Соплі у грудничка | Комаровський

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Висока температура у дитини без симптомів | Комаровський

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Халязіон у дитини: лікування | Комаровський

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Дитина хрюкає носом, але соплів немає | Комаровський

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

У дитини осип голос: що робити | Комаровський

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Гайморит у дітей: симптоми і лікування | Комаровський

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Чим лікувати затяжний кашель у дитини | Комаровський

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини

Закладеність носа у дитини | Комаровський

Отит у дитини: причини і профілактика

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитиниАвторитетний педіатр Комаровський отит у дітей називає однією з поширених хвороб.

Почнемо з роз’яснення, що таке отит, доктор Комаровський пояснює його як запальний процес одного з трьох відділів вуха. Причому кожному з відділів притаманні певні специфічні хвороби. Тому отит Комаровський, відео передач якого є в Інтернеті, виділяє трьох видів: зовнішній, середній і внутрішній залежно від місця дислокації.

Детальніше про види отитів

Доктор Комаровський отит зовнішній вважає запальним процесом, який може виникати так само, як і на будь-яких інших ділянках тіла. Виражається появою прищиків, нагноєнь, фурункулів і т. П.

Внутрішній отит у дітей Комаровський, відео якого обов’язково потрібно подивитися батькам, вважає набагато більш серйозним. Але, на щастя, він турбує малюків набагато рідше. Дане захворювання є, як правило, не першоджерелом, а наслідком іншої болячки.

Найбільш частою причиною його появи є запальні процеси в носоглотці, що тягнуть непрохідність євстахієвої труби. Середній отит нерідко викликає перепад тиску в барабанній порожнині, який може статися при пірнанні, різкому спуску або підйомі під час авіаперельоту і т. П.

Комаровський відео: Отит

ОБОВ’ЯЗКОВО ПОДИВІТЬСЯ ЦЕ ВІДЕО ПОВНІСТЮ.

Отит не виникає сам по собі, як правило, є ускладненням вірусних і запальних захворювань носоглотки.

Тому, як каже Комаровський, отит і лікування його різні в кожній конкретній ситуації, і призначати терапію повинен тільки лікар.

Ознаки отиту: біль у вусі, порушення слуху, виділення рідини з вушної раковини, підвищення температури тіла. Щоб хвороба не переросла в гнійний отит, Комаровський настійно радить при перших же підозрах звертатися за медичною допомогою і рубати болячку на корені.

Профілактика отитів

Якщо ви хочете попередити отит у дітей, лікування Комаровський не призначить, а пропонує профілактику. Вона зводиться до того, щоб не дати слизу стати густий і закупорити євстахієву трубу. Значить, необхідно вжити заходів, що перешкоджають пересихання слизу в носоглотці:

01 Знизити температуру тіла;

02 Забезпечити достатню кількість рідини;

03 Провітрювати кімнату і підвищити вологість повітря.

Ще один важливий момент — дотримуватися помірності під час спорожнення носа. Чи не підганяйте дитя сякатися якомога сильніше і ретельніше, це дасть абсолютно протилежний ефект.

Комаровський інтерв’ю: Отит

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитиниНастійно рекомендуємо Вам ознайомитись з повністю відео ролик онлайн, який знаходиться на цій же сторінці. У ньому більш докладно розповідається про отит. У статті відображені основні моменти, які виділяє Євген Олегович, які повинні знати перш за все батьки. Крім цього, можна почитати книги доктора Комаровського. де можна підкреслити для себе багато нового і корисного. Детально про отит можна прочитати в книгах Здоров’я дитини і здоровий глузд його родичів (Глава Отит) і ГРЗ. Керівництво для розсудливих батьків (Глави Глава 4.3 Чхання, Глава 5.5 Отит, евстахеіт, Глава 11.5 Біль у вусі).

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитини Нова книга доктора Комаровського — не тільки всеосяжне керівництво, присвячене актуальній темі дитячих ГРЗ, але і підручник здорового глузду.

Лікування середнього отиту у дітей комаровский. Отит у дитиниНове доповнене і перероблене видання чудової книги знаменитого дитячого лікаря Євгена Олеговича Комаровського. Доступна, захоплююча і дуже.