Нікотинова кислота при підвищеному тиску. Що робити при підвищеному тиску


Лікування серця / Среда, Май 23rd, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Нікотинова кислота

Н Нікотинова кислота при підвищеному тиску. Що робити при підвищеному тискуІкотіновая кислота — вітамінний препарат, що позначається так само як вітамін РР.

Фармакологічна дія

Нікотинова кислота — це з’єднання, за структурою схоже з никотинамидом.

Застосування нікотинової кислоти важливо для стимулювання кровообігу, мозкової діяльності, обміну амінокислот, жирів, вуглеводів, білків.

Величезне значення цей вітамін має для профілактики серцево-судинних захворювань. Він сприяє зниженню рівня холестерину, ліпопротеїну і тригліцеридів — речовин, які закупорюють судини, сприяють підвищенню тиску і утворення кров’яних згустків, обмежують кровопостачання.

Форма випуску

Випускають нікотинову кислоту в таблетках, у вигляді розчину.

Показання до застосування нікотинової кислоти

Вітамін вводять внутрішньовенно, приймають всередину, роблять підшкірні і внутрішньом’язові уколи нікотинової кислоти.

Засіб застосовують для лікування і профілактики пелагри, лікування легких форм діабету, хвороб серця, виразок шлунково-кишкового тракту, печінки, ентероколіту, гастриту з низькою кислотністю, погано гояться уражень шкіри, для зняття спазмів судин мозку, рук і ніг, нирок.

Також засіб включають в комплексну терапію невритів лицьового нерва, атеросклерозу, різних інфекцій.

Протипоказання

Не можна вводити вітамін внутрішньовенно при гіпертонії, не застосовують засіб при гіперчутливості.

При підвищеній індивідуальній чутливості до засобу можна замінити кислоту никотинамидом, за винятком тих випадків, коли кислоту призначили в якості судинорозширювальний засіб.

Інструкція по застосуванню Нікотинової кислоти

Нікотинову кислоту для профілактики призначають дорослим по 15-25мг, дітям 5-20мг в день.

Для лікування пелагри дорослі приймають нікотинову кислоту в таблетках по 100 мг до чотирьох р / день протягом 15-20дн. Можна вводити 1% розчин кислоти — 1 мл до двох р / добу протягом 10-15дн. Дітям дають 5-50мг два або три р / день.

За іншими свідченнями дорослі вітамін приймають по 20-50мг, діти — 5-30мг до трьох р / день.

Нікотинова кислота при підвищеному тиску. Що робити при підвищеному тискуЯк засіб, що розширює судини при ішемічному інсульті, 1 мл нікотинової кислоти вводять внутрішньовенно.

Внутрішньом’язові і підшкірні уколи нікотинової кислоти на відміну від внутрішньовенного введення болючі. Для того щоб уникнути роздратування можна застосувати натрієву сіль нікотинової кислоти.

Завдяки здатності цього вітаміну розширювати судини, корисна нікотинова кислота для волосся — вона стимулює їх зростання. Для лікування волосся розчин втирають в шкіру голови протягом 30дн, по 1 мл (одній ампулі).

Наносять розчин в чистому вигляді, на злегка вологі, вимите волосся. Через місяць лікування волосся нікотиновою кислотою спостерігається очищення шкіри голови від лупи, зміцнення коренів, волосся відростає на 4-6 см. При необхідності курси втирання можна періодично повторювати, з перервами 15-20 днів.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Успішно використовують нікотинову кислоту для схуднення. Корекції ваги сприяє те, що вітамін прискорює обмін речовин, допомагає очистити судини, вирівняти рівень холестерину, вивести важкі метали, токсини. Дозування нікотинової кислоти для схуднення для кожної людини індивідуальна, і становить 100-250мг на добу. Приймають зазвичай нікотинову кислоту в таблетках, що не більше 1гр на добу, кілька разів на день. Нормальною вважається реакція на кислоту у вигляді почервоніння шкіри і припливу спека. При підвищеній кислотності секрету шлунка приймають вітамін виключно після їжі.

Побічна дія

Застосування нікотинової кислоти може викликати: почервоніння шкіри обличчя, верхньої половини тулуба, висип, оніміння в кінцівках, запаморочення, прилив жару. Проходять ці побічні дії самостійно.

При швидкому введенні вітаміну внутрішньовенно може різко знизитися тиск, а при тривалому застосуванні і в високих дозах засіб може спровокувати появу жирової печінкової дистрофії. Для попередження цього захворювання вітамін призначають одночасно з метіоніном.

Ціни в інтернет-аптеках:

Нікотинова кислота

Нікотинова кислота — це препарат, який відноситься до вітамінних похідних фармакології і має низку дій на людський організм, що дозволяє ефективно його застосовувати при різних захворюваннях.

Нікотинова кислота при підвищеному тиску. Що робити при підвищеному тиску

Позитивне її вплив на організм:

нормалізація обмінних процесів, відновлення нейронної структури; відповідає за вуглеводний і ліпідний обмін; уколи і таблетки відновлюють порушене кровопостачання ділянок тіла і головного мозку; розширення судин, що, в свою чергу, сприяє нормалізації окисних процесів і кисневого обміну; чинить детоксикаційну дію при отруєннях і вживанні алкоголю.

Тут перераховані далеко не всі позитивні дії нікотінкі!

Показання до застосування нікотинової кислоти

Препарати нікотінкі мають великі показання до застосування, їх можна приймати для профілактики багатьох захворювань і в лікувальних цілях.

Застосовують в лікувальних цілях нікотинову кислоту при таких станах і захворюваннях:

  Остеохондрози хребетних стовпів різних відділів; ішемічні інсульти; порушення мозкового кровообігу; шуми у вухах; атеросклерозі; пелагра; порушення непереносимості глюкози; порушення кровообігу в нижніх кінцівках; геморой; порушення ліпідного обміну і ожиріння; при хворобах печінки; алкогольні інтоксикації; медикаментозні інтоксикації; професійна інтоксикація; трофічна виразка нижніх кінцівок; зниження зору.

Для профілактики застосовують з метою:

  Зниження ризиків розвитку раку; швидкого розщеплення жирів і зниження надходжень жирних кислот в організм; при гастриті зі зниженою кислотністю; вилучень симптомів геморою; підвищення зору і пам’яті; прискорення розщеплення жирів при схудненні.

Застосовуючи нікотинову кислоту, потрібно перебувати під контролем грамотного лікаря. Самостійне лікування неприпустимо з огляду на те, що можуть бути негативні наслідки. Так, при передозуванні препарат завдає непоправної шкоди здоров’ю.

Вітаміни нікотинової кислоти знаходять нестандартне застосування для омолодження і оновлення шкіри тіла і обличчя, в багатьох косметичних салонах. Цей метод виправданий, тільки якщо він проводиться під наглядом фахівця.

Нікотінка в цьому випадку має різні свідчення, але принцип дії дуже простий.

Сам по собі препарат має виняткову здатність:

  Розширювати судини кровоносної системи; збільшує в тканини поставку кисню; збільшує висновок і відтік вільних радикалів, шлаків з клітин шкіри.

На організм людини, все це надає омолоджуючий ефект, який найбільш помітний на шкірних покривах: шкіра гладка, зволожена з приємним рожевим відтінком.

Нікотинова кислота в таблетках

Таблетки нікотинової кислоти використовуються при тривалому лікуванні і для профілактики певних захворювань.

Їх рекомендують використовувати двічі на рік (восени і навесні) людям, що мають проблеми кровообігу нижніх кінцівок, а також з тромбофлебітом і венозною недостатністю.

Цей препарат застосовується в залежності від тяжкості хвороби і ваги людини від 1 до 2 таблеток 3 рази на добу. В цей час бажано ввести в раціон продукти багаті на метіонін, це захистить печінку. Людям з підвищеною кислотністю потрібно приймати після їжі, запиваючи мінеральною водою або теплим молоком.

Нікотинова кислота в уколах

Нікотинова кислота при підвищеному тиску. Що робити при підвищеному тискуУколи нікотінкі допомагають швидше ввести цей препарат в організм, рівномірно його розподіляючи, а також допомагають уникнути подразнення слизової оболонки шлунка.

Їх призначають при:

  Підвищеної кислотності; розладах мозкового кровообігу; больових синдромах нерва і хребта; нападах геморою;

Нікотинову кислоту виробляють в ампулах по 1 мл 1% розчину. Призначають зазвичай по ампулі внутрішньом’язово, підшкірно або внутрішньовенно по одному або по два рази на день.

Нікотинова кислота побічні ефекти

Вона може викликати, особливо натщесерце, почервоніння обличчя, запаморочення, кропив’яну висип, відчуття оніміння кінцівок, при швидкому введенні всередину розчину може знизитися артеріальний тиск. Ці явища проходять самостійно.

  Індивідуальна непереносимість; хворобах печінки; печінкової недостатності; виразковій хворобі шлунка; артеріальному тиску.

Вона протипоказана в ряді індивідуальних випадків, які визначити може тільки лікар, а також в разі крововиливів в мозок і кровотеч.

Нікотінка — це вітамін, який має достатню кількість побічних ефектів і протипоказань, перед тим як почати його приймати, проконсультуйтеся обов’язково з лікарем.

Нікотинова кислота: від чого

«Нікотинова кислота» є вітамінним препаратом, часто позначається, як вітамін РР.

Нікотинова кислота при підвищеному тиску. Що робити при підвищеному тиску

Терапевтична дія ліків «Нікотинова кислота»

Чому медикамент використовується багатьма пацієнтами? За своєю структурою медикамент схожий з никотинамидом. Застосування ліки сприяє стимуляції кровообігу, обміну вуглеводів, амінокислот, жирів, білків, мозкової діяльності. Для профілактики серцевих і судинних патологій також величезне значення має вітамін «Нікотинова кислота». Від чого ліки дозволяє знизити рівень холестерину, тригліцеридів і ліпопротеїну — речовин, що беруть участь в закупорювання судин, що підвищують тиск, що утворюють кров’яні згустки, що обмежують кровопостачання.

Форма випуску

Виробляється препарат у формі таблеток і розчину.

Медикамент «Нікотинова кислота»: від чого використовується

Ліки приймають всередину, вводять у вену, виконують внутрішньом’язові і підшкірні уколи. Вітамін призначають для терапії та профілактики:

  пелагри, легких форм діабету, хвороб серця, ентероколіту, печінки, гастриту з низькою кислотністю, виразок шлунково-кишкового тракту, уражень шкіри, спазмів нирок судин мозку, рук і ніг.

У складі комплексного лікування використовують при невритах лицьового нерва, інфекціях і атеросклерозі.

Протипоказання медикаменту «Нікотинова кислота»

Від чого забороняється застосовувати ліки. Внутрішньовенно не слід вводити засіб при гіпертонії. Не можна використовувати препарат при гіперчутливості. У деяких випадках препарат замінюють никотинамидом.

Ліки «Нікотинова кислота»: інструкція із застосування

Дорослим для профілактики призначають 15-25 міліграм, дітям дають 5-20мг в день. Для терапії пелагри приймають препарат в таблетках по 100 мг до чотирьох р / день протягом 15-20дн. Крім цього можна використовувати 1% розчин кислоти протягом 10-15 днів — 1 мл до двох р / добу. Дітям призначають 5-50мг два або три р / день. При інших показаннях вживають дорослі вітамін в кількості 20-50мг, малюки 5-30мг до трьох р / день. При ішемічному інсульті для розширення судин 1 мл засобу вводять внутрішньовенно.

Використовується препарат «Нікотинова кислота» для волосся, дозволяючи збільшити їх зростання. Для лікування протягом місяця слід втирати ліки в шкіру голови по одній ампулі.

Ще успішно застосовують засіб «Нікотинова кислота» для схуднення. Зміна ваги відбувається завдяки здатності ліки прискорювати обмін речовин, очищати судини, виводити токсини, важкі метали, знижувати рівень холестерину. Для зниження ваги кислоту приймають в таблетках в кількості 250 мг в день.

Засіб «Нікотинова кислота»: побічні дії

Використання препарату може викликати:

  прилив жару, запаморочення, оніміння в кінцівках, висип, почервоніння верхньої половини тулуба, шкіри обличчя.

Проходять ці негативні прояви самостійно. При швидкому внутрішньовенному введенні може різко знизитися тиск. У високих дозах і при тривалому лікуванні може утворитися жирова печінкова дистрофія. Щоб попередити цю патологію вітаміни використовують разом з метіоніном.

Читайте далі

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...