Отит у дитини ніж зняти гострий біль. Отит у дитини


Здорові вуха, Після пологів / Вторник, Май 22nd, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

У ЛОРа були сьогодні. отипакс, тепло, компрес, сіль. Це все зрозуміло, але що робити з болем? Дочка постує плакала, хоч їй прям в кабінеті вушко закпалі отіпксом. А все одно болить і все тут. Дала Нурофен. Зараз дочка мовчить, т. К. Спить. Тільки от не знаю, чи пройшло у неї вушко або просто так ізридалась вже від цього болю, що просто з сил вибилася і тому заснула. Як знімати ці напади?

Отит НЕ гнійний, тольк одне вушко.

Нам нурофен допомагав.

Вушну біль добре знімає нурофен.

Отіпакс містить знеболюючу, тому, якщо не проходить, то краще з’їздити на Землеробську. Швидше за все призначать антибіотики (в нашому випадку це був Сумамед), але призначати повинен лікар.

Нам отипакс не сильно допоміг зняти біль, а ось від теплого камфорного масла допомогло швидко.

У отипакс міститься місцеву знеболювальну, так що швидше за все у донечки вже все пройшло. Ну і Нурофен теж можна давати, ви все првільно зробили, поравляйтесь: flower:

Нам нурофен допомагав.
А через скільки часу дейстовать? просто хочу зрозуміти, допоміг він нам чи ні. Дочка приблизно хвилин через 15-20 після нього заснула, але навіть засинаючи, вона подстанивала — бооольно. І кілька разів прокидалася від болю. Але зараз у вже з півгодинки спить тихо.

Дівчат, спасибі за відповіді. Бум сподіватися, що це нурофен! Отіпакс не допоміг чомусь. Точніше, допоміг, але рівно на 4 хвилини.

А через скільки часу дейстовать? просто хочу зрозуміти, допоміг він нам чи ні. Дочка приблизно хвилин через 15-20 після нього заснула, але навіть засинаючи, вона подстанивала — бооольно. І кілька разів прокидалася від болю. Але зараз у вже з півгодинки спить тихо.

Десь через 20хв. — півгодини допомогло. Вона сама навіть сказала, що не болить і не тягне.
Я капають отипакс, підігрів його трохи під струменем гарячої води. І затикаю вухо ваточкой, змоченою в фураціліновая спирті. Починає гріти і біль проходить.

У багатьох дивлюся вушка болять зараз. Вітер видать (

Дівчат, спасибі за відповіді. Бум сподіватися, що це нурофен! Отіпакс не допоміг чомусь. Точніше, допоміг, але рівно на 4 хвилини.
Знімає біль нурофен найкраще, заснула швидше за все від нього, якщо температури немає, то має в плині дня стан стабілізуватися, а ось якщо з температурою, то швидше за все гнійний — і тут полегшає як тільки розкриється гнійник (т. К. Пік болю приходять на момент його дозрівання) — перевірено не одним отитом! Так що поправляйтесь)))))

Дякуємо!
Погода, блін, погана! Те тепло, то холодно. І все в один день. Незрозуміло, як в садок одягати!

Як зняти біль у вусі у дитини

Як зняти біль у вусі у дитини

Зверніться при виникненні болю у вухах у дітей до лікаря і повністю виконуйте всі його рекомендації. Педіатр або лор огляне дитину і призначить лікування. Гострий отит в більшості випадків добре піддається консервативному лікуванню антибіотиками з одночасним лікуванням носоглотки і застосуванням вушних крапель.

Лікуйте нежить у дитини, так як він є основною причиною виникнення дитячого отиту. Намагайтеся не закопувати дитині вушні краплі до огляду лікаря, щоб не «змазати» справжню картину захворювання. До того ж, у малюка може бути пошкоджена барабанна перетинка, в цьому випадку краплі потраплять в порожнину середнього вуха і можуть викликати ураження слухового нерва. Лікар визначить цілісність барабанної перетинки.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Якщо швидка медична допомога з якоїсь причини недоступна, постарайтеся зменшити біль, яку відчуває дитина. Закапайте в ніс малюкові судинозвужувальні краплі — нафтизин, називин, ксилен. Вони зменшують виділення з носа і покращують прохідність слухової труби.

Можна вставити в вушка ватні тампони, змочені трохи підігрітим борним спиртом. Якщо немає гнійних виділень, закапайте кілька крапель отипакс або отинум. Їх потрібно обов’язково підігріти до 36 ° С. Для цього поставте флакон на кілька секунд в гарячу воду, а потім перевірте ступінь нагрівання, капнув ліки на внутрішню сторону ліктьового згину. Коли закопуєте ліки, відтягніть вушну раковину назад і догори, щоб випрямити слуховий прохід.

Зробіть зігріваючий компрес на вухо дитині, він допоможе зменшити біль. Змастіть шкіру навколо вуха вазеліновим маслом, змочіть в теплій горілці або Борном спирті тканину, відіжміть і покладіть її навколо вушної раковини. Зручно використовувати серветку з вирізаним отвором для вуха. Зверху накладіть поліетиленову плівку або спеціальну компресним папером, потім шар вати і прибинтуйте кголове. Тримайте компрес одну-дві години. Бажано проводити цю процедуру двічі на день, до зникнення больових відчуттів. Можна дати дитині знеболююче — парацетамол, ібуфрен в дитячій дозуванні.

Пам’ятайте, що дитині при гострому отиті необхідна допомога лікаря, як би далеко він від вас не знаходився.

Інформація про захворювання:

Отит у дітей — запальне ураження зовнішнього (зовнішній отит), середнього (середній отит) або внутрішнього вуха (лабіринтит). Отит у дітей супроводжується гострим болем і закладенням у вусі, зниженням слуху, закінченням гною, занепокоєнням дитини, високою температурою тіла. Діагностика отитів у дітей проводиться дитячим отоларингологом на підставі отоскопії, бактеріологічного посіву з вуха. Лікування отиту у дітей може включати антибактеріальну терапію (місцеву і загальну), фізіотерапію, промивання середнього вуха, при необхідності — парацентез барабанної перетинки, шунтування барабанної порожнини.

Симптоми отиту у дітей

Запалення середнього вуха, крім болю, може супроводжуватися підвищенням температури, загальною млявістю, нежиттю. У деяких випадках гострий отит швидко переходить в гнійну форму, вражаючи барабанну перетинку, що підвищує ризик переходу цього захворювання в хронічне. Дрібні травми вуха і маніпуляції в ньому гострими предметами можуть стати причиною травматичного отиту. Інша поширена причина цього захворювання — хронічні вогнища інфекції в придаткових пазухах носа, носоглотці або на мигдалинах.

Фурункул вуха і дифузний зовнішній отит у дітей проявляється підвищенням температури тіла і сильної локальним болем, який посилюється при розмові, пережовуванні їжі, при натисканні на козелок. При огляді виявляється почервоніння слухового проходу, який за рахунок набряку стає щелевидная звуженим, регіонарний лімфаденіт.

Початок гострого середнього отиту у дітей супроводжується різким болем у вусі, високою температурою тіла (до 38-40 ° С), зниженням слуху, загальною інтоксикацією. Грудні діти стають неспокійними, безперервно плачуть, хитають головами, притискаються хворим вухом до подушки, труть вушко рукою. Часто малюки відмовляються від їжі, оскільки смоктання і ковтання підсилюють больові відчуття. Періоди занепокоєння у дитини можуть змінюватися пригніченим станом; у дітей молодшого віку часто виникають пронос, відрижки і блювота.

Після перфорації барабанної перетинки зменшується біль, спадає температура, знижується інтоксикація, але зниження слуху зберігається. На даній стадії середнього отиту у дітей з’являються гнійні виділення з вуха (оторея). Слідом за припиненням ексудації все симптоми гострого середнього отиту у дітей зникають, відбувається рубцювання перфорації і відновлення слуху. Гострий середній отит у дітей триває близько 2-3-х тижнів. У дитячому віці нерідко зустрічаються бурхливо протікають і латентні середні отити. Рецидивуючі середні отити у дітей повторюються кілька разів протягом одного року після повного клінічного одужання. Найчастіше новий епізод захворювання виникає на тлі рецидивуючої пневмонії. вірусної інфекції, розладів травлення, зниження імунітету. Перебіг рецидивуючого отиту у дітей більш легке; супроводжується легкої болем, відчуттям закладеності у вусі, слизовими або слизово-гнійними виділеннями з вуха.

Ексудативний середній і адгезивний отит у дітей протікають зі слабко симптоматикою: шумом у вусі і прогресуючим зниженням слуху.

Хронічний гнійний середній отит у дітей характеризується наявністю стійкої перфорації барабанної перетинки, періодичним або постійним гноетечением і прогресуючої приглухуватістю. При загостренні отиту у дитини відбувається підвищення температури, поява ознак інтоксикації, посилення виділень з вуха і больових відчуттів. Захворювання зустрічається у половини дорослих, часто хворіли отитом в дитинстві.

Лікування отиту у дітей

При зовнішньому отиті у дітей, як правило, обмежуються консервативним лікуванням: ретельно туалетом вуха, введенням турунд зі спиртовими розчинами, локальним інфрачервоним опроміненням. Якщо протягом 2-3 днів запалення не вщухає, вдаються до розтину фурункула слухового проходу.

При середньому отиті дітям призначаються осмотично активні (Отіпакс) і антибактеріальні вушні краплі (Отофа. Нормакс. Ціпромед). Для зменшення запалення і зняття больового синдрому використовуються анальгетики і НПЗЗ. З метою купірування алергічного компонента показані антигістамінні препарати. При скруті носового дихання необхідно проведення анемизации порожнини носа, закапування судинозвужувальних крапель в ніс. Системна антимікробну терапія при отитах у дітей найчастіше проводиться пеніцилінами, фторхінолонами, цефалоспоринами, макролідами.

При неперфоратівном гнійному отиті у дітей виникає необхідність проведення парацентезу барабанної перетинки для забезпечення відтоку гнійного секрету з барабанної порожнини назовні. Ведення отиту у дітей в постперфоратівной стадії передбачає очищення зовнішнього слухового проходу від гною турундами, промивання середнього вуха лікарськими препаратами.

Після стихання гострих явищ з метою поліпшення функції слухової труби проводиться продування вух по Політцеру, пневмомассаж барабанної перетинки. У комплекс лікувальних заходів включають різні фізіопроцедури: УВЧ, УФО, СВЧ-терапію, лазеротерапію, електрофорез, ультрафонофорез.

При ексудативному отиті у дітей для видалення секрету може знадобитися проведення тімпанопункціі, мірінготоміі, шунтування барабанної порожнини, ревізійної тимпанотомія. Якщо консервативне лікування адгезивного середнього отиту у дітей виявляється неефективним, а туговухість прогресує, можливо виконання тимпанопластики з протезуванням зруйнованої слуховий кісточки.

Додатково в лікуванні призначають фізіопроцедури — ультрафіолетове опромінення, грязелікування і лазеролеченіе. В середньому гострий середній отит виліковується за один-два тижні.

Отит небезпечний розвитком важких ускладнень. Крім того, в ранньому віці отит складно розпізнається і може бути схожий хвороби шлунково-кишкового тракту, респіраторні інфекції та пневмонії. Це обумовлено тим, що вушко і органи черевної порожнини і грудної клітки іннервуються одними гілками нервів і при подразненні цих гілочок можуть бути різні розлади.

Найчастіше немовлята потрапляють з отити спочатку в хірургічні відділення лікарень, але хірурги, перш за все, отримують консультації у лор-лікаря, щоб спочатку зняти прояви гострого отиту.

При неправильному лікуванні або його відсутності отит переходить в отоантріт — запалення завушній області і повітроносних порожнин черепа. Небезпека цього явища в тому, що гній практично безпосередньо контактує з порожниною черепа, від мозкових оболонок його відділяє тонка кісткова перетинка. При її прориві інфекція потрапляє в порожнину черепа, викликаючи менінгіти. запалення мозкових оболонок з тяжким перебігом та можливістю формування інвалідності.

Ще одними серйозними ускладненнями в самостійному лікуванні отиту є формування парезу лицьового нерва з формуванням ассимметрии особи, перехід гострого отиту в хронічний, який буде мучити дитину практично при кожній наступній застуді, а також формування приглухуватості (глухоти), ураженням обрости вестибулярного апарату.

Інформація, наведена в цьому розділі, призначена для медичних і фармацевтичних фахівців і не повинна використовуватися для самолікування. Інформація наведена для ознайомлення і не може розглядатися в якості офіційної.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...