Презентація тему професія дітей


Діти шкільного віку, Для дітей / Понедельник, Март 26th, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Презентація (навколишній світ) на тему:
Всі професії потрібні, всі професії важливі.

Щоб користуватися попереднім переглядом презентацій створіть собі аккаунт (обліковий запис) Google і увійдіть в нього: https: // accounts. google. com

Підписи до слайдів:

Слайд 1
У кожної справи Пахне кондитер Запах особливий: Горіхом мускатним. У булочній пахне Доктор в халаті — Тестом і здобою. Ліками приємним. Повз столярної пухкі землею, Ідеш майстерні — Полем і лугомСтружкою пахне Пахне селянин, І свіжої дошкою. Той, хто йде за плугом. Пахне маляр Рибою і моремСкіпідаром і фарбою. Пахне рибалка. Пахне скляр Тільки бездельнікОконной замазкою. Чи не пахне ніяк! Куртка шофёраПахнет бензином. Блузка робочого — масло машинним.

Слайд 2
Хто не вивчив урок? Наш учитель в міру строгий. Наш учитель навчає насі веде з класу в клас. Якщо хтось не здоровий, Викликають докторів. — Стривай, малюк, не плач, Прописав ліки лікар!

Слайд 3
Пташок, кішок і собак, І мавп-забіяк. Свинку, мишку, хомякаІ зазнайки-індика, Коней, овець, корів завжди лікувати готовий. Будинок, в якому ми живемо… Хто побудував цей будинок? Знає в будинку кожен житель, — Цей будинок звів будівельник! Плити, кран, бетон, пісок… Будинок зручний і високий!

Слайд 4
Вогник виблискує яскраво, Не дивися — електрозварювання! Але можу в захисній маскеЯ працювати без побоювання. Цілий день варив металів анітрохи не втомився! Для роботи музиканта Недостатньо таланта.- Потрібно багато займатися, Репетирувати, намагатися, А без цього, повірте, Чи не зіграєш на концерті.

Слайд 5
Ці люди создаютУдівітельний затишок. Підбирають, наприклад, Відповідний інтерьерВ будинку, в офісі, в саду, — Я в дизайнери йду! Фарби, пензлі, олівець, — Я зараз пишу пейзаж. Допишу пейзаж зі світанком. А потім займуся портретом. Три афіші, два плакати Намалюю до заходу.

Слайд 6
У мене одна турбота — Всех комп’ютерів робота. Ні для них страшніше драми, Чим відсутність програми. Я порядку вірний страж. Спить спокійно місто наш. Всі злочинці мене Тут бояться, як вогню.

Слайд 7
Нуль — один! Пожежа! Біда! Напоготові я завжди, Вранці, ввечері і днёмЯ веду боротьбу з вогнем. Ми військові повинні Охороняти спокій країни. Піхотинці і танкісти, Артилерія, зв’язківці — Служимо Батьківщині своїй, Ми присягу дали їй.

Слайд 8
Шпильки, ножиці, гребінці, Стрижки, модні зачіски, Лаки, фарби для волосся… Вибачте, що сталося? Вам не подобається робота? Перероблю за дві секунди! За прилавком я стою, Я продукти продаю: Молоко, сир, кефір. Масло, хліб, печиво, сир. Спакую, зважу вам. Посміхнуся і здачу дам.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Слайд 9
У плити стоїмо з ранку. — Ми, хлопці, кухаря! Смажимо, паримо і печемо, І спека нам байдуже. Суп, компот, млинці, омлет — Запрошуємо на обід! Я з ранку кручу баранку, Тому що спозаранку Їдуть люди на роботу І возити їх повинен хтось.

Слайд 10
Мчить по рейках поїзд швидкий, Поїзд швидкий, той которийМне слухняний, як дитя. — керувати їм жартома! За важіль тягну я спритно. Значить, скоро зупинка! Я працюю пілотом, Управляю літаком. Зліт, підйом, політ, посадка — Все пройшло сьогодні гладко. Це важка робота — Бути пілотом літака.

Презентація «Всі професії важливі»

Номінація Мультимедійні технології у позаурочній діяльності

У житті кожної людини професійна діяльність займає важливе місце. З перших кроків дитини батьки замислюються про його майбутнє, уважно стежать за інтересами і схильностями, намагаючись визначити його професійну долю. Перед молодшими школярами не варто проблема вибору професії. Але оскільки професійне самовизначення взаємопов’язане з розвитком особистості на всіх вікових етапах, то молодший шкільний вік можна розглядати як підготовчий, що закладає основи професійного самовизначення.

Уявлення про професії у дитини 7-10 років обмежені його поки небагатьом життєвим досвідом — робота мами і тата, вихователя в дитячому саду і вчителі в школі, професії льотчика, міліціонера, космонавта, але про ці так чи інакше знайомих професіях діти знають, як правило, мало і дуже поверхово. Тим часом орієнтація в величезному океані людських занять є найважливішою ланкою соціальної адаптації дитини.

У школі формування уявлень про різноманітність професій не завжди здійснюється цілеспрямовано і систематично. Аналізуючи результати анкети Професії моїх батьків, я прийшла до висновку про те, що з 25 навчальних в класі, 12 хлопців не змогли назвати професію своєї мами, 14 хлопців не знають, ким працює тато. Вплинути на цілеспрямоване формування дитячих уявлень про світ праці (професій) і покликана презентація Всі професії важливі.

    Презентація адресована вчителям початкових класів, вихователям групи продовженого дня, педагогам додаткової освіти для використання в якості візуального супроводу розповіді про професії; презентацію можна рекомендувати і для самостійного (спільного з батьками) перегляду молодшими школярами.

Кожен слайд містить загадку про ту чи іншу професію, відповідь на неї і ілюстрацію.

Мета: познайомити учнів з різноманітністю професій.

    Розширити уявлення учнів про професії; вчити орієнтуватися в світі професій.
    Сприяти формуванню та розвитку навчально-інформаційних умінь і навичок молодших школярів; сприяти розвитку комунікативної культури учнів; розвивати і збагачувати словниковий запас учнів, мислення, мова, пам’ять, кмітливість, спостережливість.
    Сприяти згуртуванню класного колективу; формувати пізнавальний інтерес до людей праці і їх професіями; прищеплювати любов до праці.

Обладнання: комп’ютер, мультимедійна установка, екран.

Література: Енциклопедія для дітей Я пізнаю світ: вибір професії.

Автор: Ніконова Олена Павлівна, вчитель початкових класів вищої категорії МБОУ ЗОШ №3, м Павлово Нижегородської області.

Ельнара Талятовна Абдуллаєва 02.04 о 19:24

Олена Павлівна, дякую за участь в конкурсі. Дуже радує те, що ваша робота зберігає спадкоємність між дошкільною та початковою шкільною освітою. Презентація проста і доступна для використання. Збережений загальний принцип в оформленні слайдів, хорошої якості картинки, доступний для сприйняття текст. Хотілося б дещо урізноманітнити форму подачі матеріалу, так як до однаково чергується елементам діти звикають дуже швидко і їх увага розсіюється. Удачі в конкурсі!

Перерва 05.04 о 21:40

Дякую за відгук, це мій дебют, в інтернеті моя робота вперше, мені ще багато чому треба вчитися.

Презентація тему професія дітей

Презентація на тему Професії — одна з найпопулярніших презентацій для дітей раннього віку. Цю презентацію можна використовувати як для домашнього перегляду, так і педагогам для методичних занять з дітьми. У доданому архіві ви знайдете 4 презентації з професіями.

Презентація на тему Професії 1: учитель, вихователька, кухар, художник, фотограф, актори, секретар, продавець одягу, дояр, водій, єгер, рибалка, садівник, масажист, мануальний терапевт, столяр, пілот, стюардеса, космонавт, музиканти, квіткарка, фермер, пастух, програміст, шахтар, касир, архітектори, учитель музики перукар, майстер манікюру, робочий, бармен, моряки,

Презентація на тему Професії 2: офіціантка, біолог, оператор, газонокосильщик, схемотехник, крановщица, пекар, прибиральники, електрик, вальцювальник, продавець сиру, виконроби, круп’є, технолог, коваль, мікробіологи, монтажники-висотники, маляр, бізнесмен, брокери, фокусник, ді-джей, тореадор, агротехнік, будівельник, автомийник, автомеханік.

Презентація на тему Професії 3: клоун, балерина, танцюристи, фотомодель, диригент, дресирувальники, акробати, жонглер, доктор, медсестра, хірург, терапевт, педіатр, неонатолог, рентгенолог, стоматолог, санітар, ветеринар, лаборант, священик, продавець газет, кравець, швачка, далекобійники, дорожній робітник.

Презентація на тему Професії 4: поліцейський, пожежник, оператор комп’ютера, гончар, інженер-будівельник, тракторист, м’ясник, солдат, штукатур, зварювальник, продавець риби, швейцар, покоївка, сантехнік, механік, проповідник, натирач, муляр, вантажник, ресепшіоніст, агент з нерухомості, саксофоніст, рабин.

Презентація призначена для вивчення професій за методикою раннього розвитку Глена Домана. Презентацію можна переглядати кілька разів на день тривалістю не більше 5 хвилин. Для перегляду презентації необхідна програма Power Point. Після скачування файлу з презентацією відкрийте його за допомогою цієї програми і натисніть F5 — почнеться автоматичний перегляд карток у вигляді мінливих слайдів із звуковим супроводом. При бажанні кожну сторінку презентації можна роздрукувати на принтері.

Також ви можете подивитися презентацію Професії в онлайні.

Презентація Професії 1

Презентація Професії 2

Презентація Професії 3

Презентація Професії 4

Завантажити презентацію на тему Професії по посиланню нижче

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...