Таблетки від аритмії при вагітності. Лікування аритмії серця


Вагітність, Знижений тиск, Лікування серця, Підвищений тиск / Среда, Май 23rd, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Аритмія і вагітність

Таблетки від аритмії при вагітності. Лікування аритмії серцяНі для кого не секрет, що вагітність — це фізіологічний стрес для організму жінки, тому у особливо схильних пацієнток виникнення аритмії можна прогнозувати з дуже великою ймовірністю. Фізіологічний стрес при вагітності включає гемодинамічні порушення, що виникають внаслідок зростаючого збільшення навантаження на серце, різноманітні гормональні зрушення і зміна роботи вегетативної нервової системи.

Жінки з вадами серця потрапляють в особливу групу ризику, оскільки навіть після успішного оперативного лікування у них особливо вірогідний розвиток аритмії під час вагітності. Також аритмія може виникати у вагітних з вродженою патологією провідної системи серця, що, швидше за все, пов’язано з підвищенням тонусу симпатичного відділу вегетативної нервової системи.

Основними напрямками в веденні вагітних з порушеннями ритму серця є діагностика можливих захворювань серцево-судинної і бронхолегеневої системи, що передують вагітності, виявлення дисфункції щитовидної залози, електролітних порушень та інших патологічних станів, що сприяють аритмії.

У ряді випадків усунення чинників, що провокують аритмію (алкоголь, нікотин, кофеїн та ін.) Буває досить для купірування деяких аритмій або істотного зниження ступеня вираженості їх клінічних проявів.

Найбільш частим порушенням ритму при вагітності є екстрасистолія. У багатьох вона протікає безсимптомно. Однак у частини пацієнток може проявлятися неприємним відчуттям перебоїв в серці, дискомфортом у грудній клітці, що викликають тривогу і занепокоєння. У переважній більшості випадків екстрасистолія не є протипоказанням до природних пологів і не вимагає медикаментозного лікування — досить виявити причини, що сприяють перебоїв, і відрегулювати психоемоційний статус. Призначення антиаритмічнихпрепаратів, в першу чергу кардіоселективних бета-блокаторів, показано в рідкісних випадках дуже поганий суб’єктивної переносимості екстрасистолії і потенційну небезпеку шлуночкових аритмій.

Вагітність може спровокувати розвиток пароксизмальної надшлуночкової тахікардії або привести до почастішання раніше відзначалися нападів. У разі нападу тахікардії з нестабільною гемодинамікою (виражена задишка і падіння артеріального тиску) необхідно в терміновому порядку викликати бригаду швидкої допомоги, яка проведе необхідні заходи і доставить вагітну в кардіологічний стаціонар. Коли напад протікає без ускладнень і пацієнтка вже знайома з рефлекторними прийомами стимуляції вагусних нерва, часто необхідність у медичній допомозі відпадає. Оскільки наступним кроком лікування в разі неефективності рефлекторного впливу є введення антиаритмічних препаратів внутрішньовенно, потрібно знову таки викликати швидку допомогу. У пацієнток з частими і погано переносять пароксизмами можливе призначення профілактичної антиаритмічної терапії в постійному режимі. У ряді випадків хронічного перебігу також може бути запропонована операція Мірча, яку краще проводити ще до вагітності. У разі поганої переносимості нападів і низьку ефективність лікарської терапії, іноді процедура Мірча може бути виконана під час вагітності з використанням засобів максимального захисту плода, по можливості в II триместрі.

Миготлива аритмія при вагітності може бути як первинної, що розвивається при відсутності органічної патології серця, так і вторинної, пов’язаної із захворюваннями серця: вродженими і набутими вадами, кардіоміопатією або хворобами інших органів (тиреотоксикоз, хвороби легенів і т. Д.). Висока частота серцевих скорочень під час пароксизму фібриляції передсердь може стати причиною серйозних порушень кровообігу, як у матері, так і плода.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

Основні напрямки в лікуванні миготливої ​​аритмії наступні:

    Встановлення причини та вплив на модифікуються фактори: лікування гіпертиреозу, припинення прийому алкоголю, усунення передозування серцевимиглікозидами, симпатоміметиками, нормалізація електролітного балансу та ін. Контроль ЧСС, купірування і попередження рецидиву аритмії. Купирующая і профілактична антиаритмічної терапії потрібно тільки при стійких, рецидивних нападах, що протікають з симптомами серцевої недостатності. Профілактика тромбоемболії. У разі постійної форми миготливої ​​аритмії призначається антитромботична терапія (гепарин в I триместрі і в останній місяць вагітності; антикоагулянт або ацетилсаліцилова кислота) протягом всього терміну вагітності всім пацієнткам за винятком ідіопатичною фібриляції передсердь.

При дуже важких і рефрактерних до медикаментозного лікування пароксизмах фібриляції і тріпотіння передсердь можливе застосування операції Мірча, яка найбільш ефективна при типовому тріпотіння передсердь. Якщо операція необхідна для збереження життя майбутньої матері, жінка повинна отримати максимум інформації про пов’язаних з нею ризики.

Шлуночкові тахікардії — досить рідкісні порушення ритму при вагітності і переважно спостерігаються у жінок з органічними захворюваннями серця (пороки серця, кардіоміопатії, аритмогенного дисплазія правого шлуночка). Також вони можуть бути пов’язані як з вродженою патологією провідної системи. Шлуночкові тахіаритмії у вагітних зі здоровим серцем зустрічаються в разі підвищеного викиду гормонів надниркових залоз (катехоламінів). Як правило, цей вид порушення ритму є гемодинамічно нестабільних, тому такі пацієнтки всю вагітність повинні перебувати під наглядом аритмолога.

Порушення провідності — блокади серця виникають при уповільненні або повне припинення проведення електричного імпульсу з синусового вузла по провідній системі серця. Причинами виникнення блокад можуть бути запальні, склеротичні або дегенеративні зміни міокарда, передозування деяких лікарських препаратів (бета-блокатори, серцеві глікозиди та ін.), Електролітні порушення. У ряді випадків блокади спостерігаються у здорових пацієнток при підвищеному тонусі парасимпатичної нервової системи.

При вагітності найчастіше зустрічаються атріовентрикулярна блокади, які в більшості випадків носять вроджений характер і протікають безсимптомно. Дебют синоатріальної блокади з розвитком вираженої брадикардії, що призводить до втрати свідомості, є показанням до імплантації штучного водія ритму. У пацієнток з симптомами, пов’язаними синдромом слабкості синусового вузла, порушенням атріовентрикулярної провідності 2 і 3 ст. слід дотримуватися тимчасової або постійної ендокардіальний стимуляції. Такі втручання найкраще здійснювати з максимальним використанням Ехо-КГ, бажано на 26-28 тижні вагітності.

Таблетки від аритмії при вагітності. Лікування аритмії серця

Вагітність і миготлива аритмія

Добридень! Пишу Вам вже від без’ісходності! Мені 27 років, в 26 років потрапила в лікарню з миготливою аритмією. Через що вона взялася незрозуміло і лікарі не знають, сказали що у мене низький гемоглабіна (90). Всі органи (щитовидка, черевна порожнина) все в нормі. Гінекологія теж в порядку. Виписали з лікарні і знову я замерехтіла. Знайшла професора в іншій лікарні, ставили крапельниці в травні і в серпні (другий курс) .Второй раз було не обов’язково ставити крапельниці, але так як ми з чоловіком плануємо дитину лікар сказав ТРЕБА ЩЕ РАЗ прокапали. ВІДЛУННЯ в нормі (мучити цифрами я Вас не буду). Міокард не потовщені. Локальних порушень не виявленоРелаксація не порушена. Аорта не розширена. Фізіологічна митральная регургітація в ранній систоле. Вообщем сказали — вагітність і не переживайте. Але сьогодні дуже погано себе почуваю. Взяла монометра а там Аритмія 120 на 83 тиск. Випила аллапинин і корвітол. І як вагітність. Крапельниці ставили з такими лекарствомі — Калій Хлорид, магній сульфат, вітамін В6, мексидол і актовегін, гліателін. Але аритмія через короткий проміжок знову починається. Кардіолог сказав. Ну що поробиш, знову аритмія з’явилася, значить при вагітності будите його пити, як відчуєте, що знову аритмія почалася, то таблетку корвітол і аллапініна і все. АЛЕ Я боюся і не хочу при вагітності пити ці таблетки. Доктор дайте совет! Сил немає більше. Чи можна при вагітності пити аллапинин і корвітол. Якщо ні, то які аналоги цих ліків можна пити при вагітності? Дякую буду чекати відповіді

Азалія, а миготлива аритмія була яка? Фібілляція? Тріпотіння? І те і інше? Обговоріть зі своїм доктором можливість радіочастотної абляції аритмогенного вогнища в міокарді. часті пароксизми — це показання до абляції. (Це мініоперація, в ході якої припікають ту ділянку в міокарді, який запускає неправильний ритм серця).

На превеликий для мене жаху лікарі сказали робити Мірча серця через змішаних аритмій (Реєструвалося патологічне число надшлуночкових аритмій. Фіксоровалісь часті поодинокі парні. Групові багатофокусного передсердні екстросістолія, нестійкі параксізми наджелудочковой тахекардіі, періодично по типу постійно-рецидивуючої предсердной автоматичної. Зареєстровано 7 епізодів нападів фібриляції-тріпотіння передсердь з ЧЖС від 155 до 255, тривалістю від 55 секунд до 7-10 миню (загальною тривалістю 75мінут). звернуся Чи на себе увагу два параксізма фібриляції передсердь з ЧЖС більше 250 з аберацією комплексу QRS (можна припустити наявність додаткового шляху проведення?). Шлуночкова ектопічна активність в межах норми. фіксувалися епізоди посттахікардітіческого гноблення СУ. ишимическая зміни ЕКГ не встановлені)). Через скільки місяців або років я зможу завагітніти після Мірча? Чула, що дану операцію роблять без загальної анестезії. Кажуть, що все відчувається, що дуже боляче. Я моторошна боягузка. Правда це чи ні? Дуже боюся операцію. Але так хочу дитинку.

Азалія, здрастуйте! Звичайно Мірча Вам абсолютно показана. Ця операція виконується без анестезії, але вона абсолютно безболісна. Забеременень зможете незабаром після операції. Але для початку потрібно буде провести добове моніторування ЕКГ і переконатися, що порушення ритму куповані.

Консультація дається виключно в довідкових цілях. За підсумками отриманої консультації, будь ласка, зверніться до лікаря.

Синусовааритмія при вагітності

Всі знають, що вагітність є фізіологічним стресом для майбутньої матусі. В її організмі починається гормональна перебудова, на серце доводиться навантаження у вигляді додаткового кола кровообігу. Багато хто хоче дізнатися, що це за діагноз: синусовааритмія при вагітності і чи не небезпечний він для жінки і майбутньої дитини.

Що таке синусовааритмія, причини її появи у вагітних

Таблетки від аритмії при вагітності. Лікування аритмії серцяСинусовааритмія — це неправильне чергування неоднакових проміжків між окремими серцевими скороченнями. Тут відбувається чергування періодів уповільнення роботи серця і почастішання його роботи. Синусовааритмія пов’язана з актом дихання. При вдиху кількість серцевих скорочень стає більше, а при видиху — вони зменшуються. Причини появи цієї недуги у вагітних такі:

— перебудова всього організму;

— зміна роботи всієї вегетативної системи;

— перенесені інфекційні захворювання;

-збільшення ваги вагітної жінки, в цьому випадку навантаження на серце стає більше.

— серцебиття, яке проходить;

— поштовхи в області серця;

— відчуття, що серце як би секунди на дві завмирає;

— задишка, яку нічим не пояснити;

— часто темніє в очах;

-з’являється відчуття того, що серце стукає дуже повільно або ж дуже швидко;

Таблетки від аритмії при вагітності. Лікування аритмії серця1. Консультації фахівців. Виражена синусовааритмія вимагає серйозного підходу до її лікування. Тут потрібні консультації не одного лікаря, а декількох: педіатра, гінеколога, кардіолога. Фахівці різного профілю повинні прийняти спільне рішення про призначення лікування майбутній матусі. Діагноз встановлюється на підставі результатів, отриманих з ЕКГ. Найчастіше невелика аритмія при вагітності вважається нормою, і лікування не потребує, але якщо скарги серйозні, то призначається лікування.

2. Прийом ліків. Єдина складність — це прийом ліків, так як потрібно таке лікування, яке не зашкодить ні матері, ні плоду. При нападах аритмії вагітним категорично забороняється приймати антиаритмічні засоби, потрібно лікуватися тільки тими препаратами, які виписав лікар.

3. Зниження ваги. Вагітна жінка повинна контролювати свою вагу і якщо вона набирає більше 300 г за тиждень, то це вже зайве і тому потрібно стежити за своїм раціоном харчування.

4. Заняття легким видом спорту. Ходьба, плавання і легка йога допоможуть при вагітності збалансувати свою вагу і відновити роботу вегетативної, дихальної та серцевої системи.

5. Вітаміни та збалансоване питани е. Борошняне і смажене з солоним потрібно виключити при вагітності. Міцна кава з чаєм можуть підняти тиск і порушити ще більше серцевий ритм. Аритмія може бути ще і при нестачі калію, магнію і кальцію в крові вагітної жінки, тому прийом призначених лікарем вітамінів — це теж дуже важливо.

Читайте також:

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...