Тече вухо у собаки ніж лікувати. Чим лікувати вухо


Вагітність, Виховання дитини, Зачаття, Здорові вуха / Четверг, Май 17th, 2018
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...

У собаки отит. Вухо тече і жахливий запах. Курс лікування пройшли. Що робити?

Наталя Горбунова Учень (120), на голосуванні 6 років тому

Голосування за найкращу відповідь

Тетяна Гуру (3062) 6 років тому

До лікаря треба йти, а не в тирнет опитування задавати! Отит серйозна хвороба, мій попередній кобель все життя їм страждав через те, що лікар, до якого в першу чергу звернулися, попався дурень, потім що тільки не робили, до яких лікарів не ходили, які ліки не давали, все тчетно, бо хронічну форму придбала хвороба. Деякі краплі, звичайно, допомагали, але тимчасово. Ось щоб у Вас такого не було, йдіть до ветеринара!

URSUS Мудрець (18266) 6 років тому

Курс лікування призначив вет? Ви його пройшли і все одно тече? Блокади робили?
Тоді, ІМХО, змініть вета

Денис Буслик Мислитель (5816) 6 років тому

Є офігенний краплі, барс для вух. коштують не дорого але супер.
Я їх навіть собі капав після того як два тижні лікарі вилікувати намагалися дорогущими препаратами, але безрезультатно.

Оксана назарова Оракул (66523) 6 років тому

Ну значить такий курс лікування пройшли

Якщо брали зішкріб з вуха, то напевно вже визначили збудника, якщо лікували на око — то результат у вас перед очима

Анна Димитрова Учень (219) 6 років тому

Ось вам рецепт
1) цефазолін 1 грамовий
2) новокаїн 0,5% 10 мл
3) дексаметазон 2 ампули
4) димексид 2 мл
5) масло обліпихи 1 мл
Робите цю Балтушка в 20мл шприц і капаєте 3-4 рази на день в обидва вуха!
Лікує всі отити! хроніку прибирає за тиждень.
Собі лікувала цієї бовтанку отит внутрішнього вуха!

Ксенія Ярова Гуру (3799) 6 років тому

У нас була така мерзота. ми вилікували шляхом промивання диоксидином і потім підігрівали льовомеколь і через трубку від крапельниці заливали в вухо. краще покажіть вашу лапочку іншого лікаря, вимагайте зішкріб, ОАК і аналіз калу / сечі. Удачі вам і здоров’я песику!

Запах з вух у собаки

У нормі вуха у собаки не повинні пахнути нічим незвичайним. Поява неприємного запаху з вух має насторожити власника. В цьому випадку собаку треба показати ветеринарному лікарю.

Запах з вух (від солодкуватого до смердючого) свідчить про їх запаленні. Розрізняють запалення зовнішнього, середнього і внутрішнього вуха. Зазвичай неприємним запахом супроводжується запалення зовнішнього слухового проходу (зовнішній отит), іноді ускладнений запаленням середнього вуха (середній отит). Найчастіше отити страждають собаки з висячими вухами.

Запалення може бути викликане:

    Паразитами (отодектоз); бактеріями; грибами; алергією (з подальшим ураженням запалених тканин грибками (отомікоз) і бактеріями (бактеріальний отит); чужорідним тілом; новоутворенням.
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...
Ознаки зовнішнього отиту

При огляді запалений зовнішній слуховий прохід і, часто, внутрішня поверхня вушної раковини виглядають почервонілими, набряклими, іноді можуть відзначатися патологічні розростання тканин. Зовнішній слуховий прохід покритий виділеннями від жовтого до темно-коричневого кольору, мазеподібними або рідкої консистенції, або коричневими кірками.

Якщо у собаки болить вухо, собака чеше хворе вухо. треться їм про предмети, іноді, навпаки, не дає до нього доторкнутися.

Ознаки отиту можуть бути схожі за різної причини запалення, тому самолікування без повноцінної діагностики може призвести до прогресування захворювання.

Для діагностики причин отиту необхідний огляд зовнішнього слухового проходу за допомогою отоскопа, мікроскопічне дослідження виділень, іноді — бактеріологічне дослідження з визначенням чутливості до антибіотиків. При наявності новоутворень проводиться їх біопсія.

Тече вухо у собаки ніж лікувати. Чим лікувати вухо

Лікування зазвичай полягає в ретельної санації зовнішнього слухового проходу і подальшому закапуванні лікувальних вушних крапель. Залежно від причин запалення в їх склад входять протипаразитарні препарати, антибіотики, протизапальні препарати.

Для санації зовнішнього вушного проходу використовуються спеціальні лосьйони або фізрозчин, нагрітий до температури тіла тварини. Рідина заливається в вухо, утримується там на деякий час, потім собаці дають можливість потрясти вухами. Бруд, що скупчилася на вушній раковині, видаляють ватним тампоном, і процедуру повторюють до повного очищення зовнішнього слухового проходу. Використовувати ватяні палички категорично не можна.

Лікування отиту може бути досить тривалим, важливо не припиняти його до повного лікування. При вираженому свербінні доводиться надягати на собаку захисний комір, так як розчісуванням собака тільки пошкоджує вушну раковину і посилює запалення.

У деяких випадках доводиться вдаватися до хірургічного висіченню зовнішнього слухового проходу.

Важливо при перших ознаках отиту показати собаку ветеринарному лікарю і почати лікування. Запалення може приймати хронічний перебіг, а також переходити на інші структури вуха, викликаючи в подальшому необоротну глухоту.

(с) Ветеринарний центр лікування та реабілітації тварин Зоостатус.
Варшавське шосе, 125 стр.1. тел. 8 (499) 372-27-37

Виділення з вух у собаки

Тече вухо у собаки ніж лікувати. Чим лікувати вухоПроблеми з вухами у собаки супроводжуються різними симптомами. Одними з них є дивні виділення. Власникам домашніх тварин слід серйозно ставитися до подібних речей і в разі необхідності надати своєму вихованцеві своєчасну допомогу.

Виділення з вух у собак свідчать про наявність якого-небудь захворювання. Як правило, мова йде про зовнішньому отиті.

Гній в вухах у собаки

Поява гною в вухах тварини — серйозна проблема. Це показник того, що у собаки є прогресуюче захворювання. Власник тварини повинен вжити серйозних заходів, щоб вилікувати свого вихованця від отиту.

Причиною виникнення цієї недуги стають довгі вуха тварини, вушний кліщ та інші паразити. Отит також виникає через грибків і бактерій або в результаті переохолодження. Іноді це захворювання може розвинутися через недостатній догляд за вухами собаки.
Отит можна легко вилікувати на ранній стадії, але, на жаль, власники собак не завжди своєчасно виявляють дану проблему. Буває, що про отиті дізнаються, коли вже гноїться вухо у собаки. Хвороба розвивається дуже швидко, тому потрібно здійснювати своєчасне лікування домашніх тварин.

Гній в вусі у собаки необхідно прибрати, але робити це потрібно обережно. Для цієї мети використовують ватний тампон або ватяну паличку. Дуже важливо не пошкодити вухо собаці і не заподіяти їй біль. Далі потрібно забезпечити тварині спокій, питво і тепле місце. Після чого необхідно викликати ветеринара. Він призначить собаці ліки, при необхідності видалить з вуха сторонні предмети.

Що робити, якщо у собаки сірка в вухах

Виділення з вух у собаки бувають не тільки у вигляді гною. Це може бути і сірка. Тут важливо зазначити, що саме по собі знаходження сірки у вухах тварини — це нормальне явище. Важливо, щоб її кількість не було надмірним.

У собак сірка в вухах повинна мати природний характер. Така сірка необхідна. Вона захищає вуха собак від бруду. Проблема виникає, коли сірки виявляється занадто багато, і вона набуває характеру густої маси жовтого або коричневого кольору. Якщо у собаки сірка в вухах змінює колір або характер, мова йде про ненормальних виділеннях. Це симптоми захворювання. Видаляється сірка таким же способом, як і гній. Але власникам тварин важливо тут не перестаратися. Видаляти сірку необхідно в тому випадку, якщо у собаки є певні проблеми. Це робиться і під час чистки вуха у здорової тварини, але автоматично вичищати сірку будь-якого кольору і будь-якої консистенції можна.

Потрібно розрізняти нормальний вміст здорової сірки і момент, коли у собаки тече з вуха. Необхідно пам’ятати, що виділення з вуха тварини — це не хвороба, а всього лише симптом. Видаливши гній або сірку з вуха собаки, ви не вирішите проблему, оскільки необхідно лікувати хвору тварину. Обов’язково зверніться до ветеринара, який зможе призначити правильне лікування.

Виділення з вух собаки не обов’язково свідчать про наявність отиту. Проблема може бути в іншому. До того ж не завжди виділення бувають у формі гною або сірки. Але в будь-якому випадку собаківників потрібно уважно стежити за станом здоров’я свого вихованця. При виникненні хворих виділень потрібно звертатися до ветеринара.

Це теж цікаво почитати

    Тече вухо у собаки ніж лікувати. Чим лікувати вухоДогляд за шерстю собаки Тече вухо у собаки ніж лікувати. Чим лікувати вухоДогляд за старою собакою Тече вухо у собаки ніж лікувати. Чим лікувати вухоОтруєння собак реагентами Тече вухо у собаки ніж лікувати. Чим лікувати вухоЛікування зубів у собаки. Зубний наліт і зубний камінь
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...
Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...
Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…
Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...
Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...